Tahincioğlu yeni basketbol sezonuna hazır

Geçtiğimiz Mayıs ayında Anneler Günü’ne özel bir mikrosite hazırlayan Tahincioğlu, Basketbol Süper Ligi’ne de isim sponsoru oldu. Firma, 7 Ekim’de başlayacak olan 2017-2018 sezonunu, yeni reklam filmi ile kutluyor.

Geçtiğimiz Haziran ayında Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF)  ile imzalanan sponsorluk anlaşması ile Basketbol Süper Ligi’nin isim sponsoru olan Tahincioğlu, 2017-2018 sezonuna yeni reklam filmiyle tüm takımlara başarılar diliyor. ‘Bu Oyunda Sınır Yok’ filminde Errick Mc Collum (Anadolu Efes), Jan Vesely (Fenerbahçe Doğuş), Egemen Güven (Pınar Karşıyaka), Göksenin Göksal (Galatasaray Odeabank), Scottie Wilbekin (Darüşşafaka Basketbol), Kenan Sipahi (Beşiktaş Sompo Japan), Tolga Geçim (Banvit), Barış Ermiş (Tofaş), Christopher Obekpa (Trabzon Medical Park), CJ Harris (Sakarya Büyük Şehir Belediyesi), Richard Soloman (Muratbey Uşak Sportif), Erden Eryüz (Gaziantep Basketbol), Hakan Demirel (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Caner Erdeniz (Eskişehir Basket), Burak Can Yıldızlı (Demir İnşaat Büyükçekmece) ve Efe Beşok (Yeşil Giresun), Palladium Tower’ın 43.’cü katında kurulan sahada basketbol maçı yapıyorlar.

Federation Reklam Ajansı tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Turgut Akaçık’ın yaptığı reklamın prodüksiyon çalışmalarını ise Kala Film üstlendi.

Künye:

Reklamveren  Tahincioğlu Gayrimenkul
Reklamveren Temsilcisi İlyas Katırcı, Melissa Tahincioğlu
Reklam Ajansı  Federation
Müşteri İlişkileri Özge Budunç, Nurten Ardıç
Yaratıcı Ekip Barış Akbaş, Ali Algür, Ceyhun Özdemir, Seda Yüksel, Emrah Mokan, Gökçay Vardar
Prodüksiyon Şirketi Kala Film
Yönetmen Turgut Akaçık
Müzik  Magicpost
Kullanılan Mecralar TV, internet, Sinema

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.