artwork

Sütaş’ın uzun süren konkuru sonuçlandı

10 sene önce

0

Uzun yıllar hizmet aldığı Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi ile birlikteliğine son veren Sütaş’ın merakla beklenen konkur süreci tamamlandı. Geçtiğimiz Temmuz ayında yapılan konkurun uzun süren değerlendirmesinden 3 ajans çıktı. Sütaş yoluna Grey İstanbulHappy People Project ve Leo Burnett İstanbul ile devam edecek.

Sütaş Pazarlama Grup Başkanı Ergun Ermutlu konuya ilişkin olarak ‘‘1996 yılından bu yana markamızın iletişimini birlikte sürdürdüğümüz, başarılı kampanyalarımıza imza atmış olan Güzel Sanatlar/ Saatchi & Saatchi’ye çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemde, Grey İstanbul, Happy People Project ve Leo Burnett İstanbul ile birlikte değer yaratacak çalışmaları hayata geçireceğimize inanıyor, yeni işbirliklerimizden büyük heyecan duyuyorum’’ dedi.

Sütaş’ın çalışma kararı aldığı 3 ajansın başkanları da konkur sonucunu Campaign Türkiye’ ye değerlendirdi:

Alper Üner, Grey İstanbul: Kurumsal iletişim ve Sütaş Ayran’dan sorumlu olacağız. Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi ile uzun süreli bir iş birliğinden sonra konkur açmıştı Sütaş. Detaylı bir süreçten sonra böyle bir sorumluluk almak gurur verici. Bundan sonraki süreçte Grey İstanbul elinden geleni yapacaktır.

 

Ahmet Akın, Leo Burnett İstanbul: Peynirler, süt, tereyağı ve yoğurttan sorumlu olacağız. Uzun bir süreçti ama profesyonelce ve titizlikle yürütüldü. Bu topraklardan çıkan en değerli markalardan biri olan Sütaş’la çalışmak her ajans için olduğu gibi bizim için de gurur verici. Özünde iyilik olan bir marka için biz de yapabildiğimizin en iyisini yapacağız.

Yaşar Akbaş, Happy People Project: Türkiye’nin en önemli markalarından Sütaş’ın çok geniş katılımlı bir konkur sonrasında Happy People Project’i tercih etmesinden dolayı son derece mutlu ve gururluyuz. Sütaş uzun soluklu ilişkilere inanan bir marka ve çok uzun yıllar başarıyla yönetildi. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz ve Happy People Project olarak Sütaş markasını çok daha ileriye taşımak adına tüm gücümüzle çalışıyor olacağız.

Senin için
Tümünü göster
PitPat’in bilinirliği ITV’nin yatırımı sayesinde artacak

ITV, köpek bakım şirketi PitPat’i Media for Equity portföyüne ekliyor...