Sütaş’ın 45 yıllık “süt aşkı”

Sütaş’ın 45. yıl iletişim kampanyası, Sütaş Çiftliği’nin doğallığını ve keyfini yaşamayı hayal eden oyuncak buzağının sıcacık hikâyesinin anlatıldığı reklam filmi ile başladı.

Ülkemizin ve dünyanın içerisinde bulunduğu bu zor günlerde Sütaş, tüketicilerin kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak bir iletişim kampanyasına imza atıyor. Sütaş’ın 45. yılında, markanın sıcak ve samimi dünyasını paylaştığı, 7’den 70’e izleyen herkesi duygulandıracak yeni reklam filminde, Sütaş Çiftliği’ne bir misafir geliyor.

Sütaş’ın 45 yıldır olduğu gibi, bu önemli dönemde de sütün iyiliğinin ve sağlığının herkese ulaşması için Sütaşkı’yla çalıştığını anlatan iletişim kampanyasının reklam filmi, izleyenlerin yüzünde sıcacık bir gülümseme bırakıyor. Bir ineğin başına gelebilecek en güzel şeyin, “Sütaş Çiftliği’nde yaşamak” olduğuna inanan Buzu’yu, Candan Erçetin’in seslendirdiği reklam filminde izleyenler, Buzu’yla birlikte yemyeşil çimenleri, masmavi gökyüzü ve mutlu inekleriyle Sütaş Çiftliği’ne misafir oluyor.

Happy People Project imzalı reklam kampanyası kapsamında hazırlanan reklam filminin yapımını 2012 Prodüksiyon, post prodüksiyonunu ise İmaj İstanbul üstlendi. Filmde yer alan oyuncak inek 1.250 saatlik detaylı bir çalışma ile dijital ortamda animasyon karakter haline getirildi.

Künye:

Reklamveren: Sütaş

Reklamveren Temsilcileri: Eylem Karakaş Soyluoğlu, Kağan Yağcı, Belgin Tuncel Evcimen

Yaratıcı Ajans: Happy People Project

Strateji Ekibi: Emel Göker, N. Özlem Akbaş

Yaratıcı Ekip: Yaşar Akbaş, Setenay Özcan Yıldırım, Atilla Karabay, Yiğit Ayvazoğlu, Seral Çelikbaş, Ahmet Ülkü, Çağlar Atalay

Müşteri Ekibi: Gözde Aldinç Atamer, Seren Toktamış

Prodüksiyon Ekibi: Kerem İlbeyli, Alev Cihan

Prodüksiyon Şirketi: 2012

Yönetmen: Şenol Korkmaz

Post Prodüksiyon: İmaj Post Production

Müzik: Jingle House

Bunları da beğenebilirsin
2 Yorumlar
  1. Merve Çeliktaş diyor

    Karantina günlerinde gördüğüm en pozitif reklam çok çok sevdim buzu seni. Grafik tasarımcıyım ve amigurami hobim var. Bu kadar yalın ve etkileyici bir yaklaşım bir alkışı hak etti🙏👋🏻☺️👍🏻

  2. Berk Mutlu diyor

    Yalnız ben Candan Erçetin’in sesine hayran kaldım bu kadar mı içten söylenir 💘💘

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.