artwork

Survivor’da sanal gerçeklik deneyimi

8 yıl önce

0

Yapı Kredi Worldcard, popüler yarışma programı Survivor’da her hafta yarışmacılara birbirinden iddialı sürprizler hazırlamaya devam ediyor. Yapı Kredi World’ün sevimli maskotu Vadaa, sınırları ve mesafeleri ortadan kaldırarak yarışmacılara sanal gerçeklik gözlüğü ile ilkler yaşatıyor.

Survivor tarihinde ilk kez Yapı Kredi World tarafından verilen bu teknolojik ödül ile geçtiğimiz haftalarda Gönüllüler Takımı sanal gerçeklik gözlüklerini takıp İstanbul Boğazı’nda bir tekne turu yaparak Türkiye özlemlerini giderdi. Yapı Kredi World’ün önceki hafta sürprizi ise oyunu kazanan Ünlüler Takımı’na yine sanal gerçeklik teknolojisi ile Türkiye-İsveç maçını izletmek oldu. Milli maçı stadyumdaymış gibi izleyerek maçın heyecanını yaşayan, tezahürat eden yarışmacılar inanılmaz bir deneyim yaşadı.

Geçtiğimiz yıldan bu yana yarışmacılara Yapı Kredi Mor Oda‘da, birbirinden leziz tatlar, sevdikleriyle konuşma, hayranlarından mesaj gibi ödüller sunan Vadaa, sanal gerçeklik teknolojisi ödülü ile yarışmacılara farklı bir deneyim yaşattı. Yapı Kredi Mor Oda’da yarışmacılar birbirinden farklı sürprizlerle buluşmaya önümüzdeki günlerde de devam edecek.

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...