artwork

Survivor zirveyi kimseye kaptırmıyor

10 yıl önce

0

Survivor, haftasonu ve Pazartesi gecesi sosyal medyada TV hakkındaki konuşmalar arasında birinciliği kimseye kaptırmamaya devam ediyor. Somera’nın verilerine göre dün gece %40.22’lik bir oranla Twitter’da hakkında en çok konuştuğumuz yapım oldu.

Geçtiğimiz hafta sosyal medyada TV hakkındaki konuşmalar azalırken dün geceki Survivor bölümü %252’lik bir artışla diğer programları geride bırakıp birinci oldu. Yarışmacılar arasında rekabet artarken de izleyicilerin eleme sonuçlarını büyük merakla takip ettiğini görüyoruz.

Gecenin ikincisi ise Karadayı oldu. Diğer taraftan her yaz tekrar yayınlanan SHOW TV’nin fenomen dizisi Cennet Mahallesi ile ilgili atılan esprili bir mesajın dün akşam yüksek oranda retweet edilidip diziyi Somera reytinglerinde üçüncü yaptığını görüyoruz.

 

Tematik kanallardaki sıralamada ise Haber Türk’deki “Okan Bayülgen Sunar” birinci, depresyon konusunun işlendiği “Neyim Var Ne Yapayım” ikinci olurken Okmeydanı’ndaki olayların tartışıldığı “Tarafsız Bölge” üçüncü oldu. Programa mesaj atan kullanıcıların kırmızı maskeli kişilerin devlet tarafından hemen bulunması ve adalet önüne çıkarılmasını gerektiğinin altını çizmiş.

 

26 Mayıs Pazartesi gecesinin sosyal medya TV reyting infografiği;

Sıralamanın devamı için www.somera.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...