Survivor yine sosyal medyada lider oldu

Somera verilerine göre, 12 Nisan Salı günü sosyal medya ratinglerinde ilk sırada, eleme heyecanı ve tartışmaların yaşandığı Survivor 2016 yer aldı.

Survivor 2016, tartuşmalı bir eleme gecesiyle ekranlardaydı. Zafer ile Semih’in kavgasının damga vurduğu yarışma, Mehmet’in de elenmesiyle geceye damga vurdu. Semih Öztürk için paylaşılan destek iletilerinin de çok fazla olduğu görülüyor. Yarışma, 33,90 Somera Rating ile günün en çok konuşulan yapımı oldu.

Real Madrid – Wolfsburg maçı, Ronaldo’nun attığı 3 golle çok konuşuldu. 3-0 Real Madrid’in galibiyetiyle sonuçlanan maç, gol pozisyonları ve Ronaldo’nun başarısı ile sosyal medyanın gündemindeydi. Karşılaşma, 11,40 Somera Rating’i ile listede 2.sırada yer alıyor.

Hayat Şarkısı, Hülya hakkındaki konuşmalar ve övgülerle çok konuşuldu. Hülya ile Zeynep’in kavgasında Hülya’nın Zeynep’e ağzının payını vermesi çok mutlu ederken, Hülya ile Kerim’in aynı yatakta uyudukları sahne de çok beğenildi. Dizi, 8,10 Somera Rating ile günün en çok konuşulan 3.yapımı oldu.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.