Survivor, sosyal medyada hızlı bir giriş yaptı

Geçtiğimiz haftasonu televizyon yayınları, uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına geri dönen efsaneleşmiş program Survivor’un gölgesi altında geçti. Somera rating verilerine göre, Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği program, TV 8 ekranlarının yıldızı olacağını kanıtladı. 

Yayınlandığı her sezon, gerek ada yaşantısıyla gerek yarışmalarıyla seyirciyi ekranlara kitleyen yapım Survivor, bu sezon Survivor All Star adıyla TV 8 ekranlarında seyircileriyle buluştu. Sezonun rekorunu kırarak 78,69 Somera Rating alan yarışma programı, sezon boyunca çok izlenip konuşulacağını ilk bölümüyle kanıtladı. 22 Şubat akşamı hakkında 159,854 iletiye sahip olan program, aldığı Somera Rating ile kolay kolay aşılamayacak bir başarı kazandı.

Hafta sonu kuşağının en çok izlenen ikinci yayını ise Star TV ekranlarında yayına gelen Medcezir oldu. 24,31 Somera Rating alarak Cuma akşamının zirvesini gören dizi, Mira’nın Kenan’ı vurması ve Mira ile Yaman arasındaki romantik dakikalarla seyirciler tarafından çok konuşulmayı başardı.

Haftasonunun en çok konuşulan üçüncü yayını ise FOX TV ekranlarında yayınlanan ve çok büyük bir fan grubuna sahip olan Kiraz Mevsimi oldu. 18,23 Somera Rating alan dizi, Cumartesi gecesinin en çok konuşulan dizisi oldu.

Tematik kanallar sıralamasında ise haftasonunun kazananı maç yayınları oldu. En çok konuşulan tematik kanal yayını Medicana Sivasspor – Galatasaray karşılaşması oldu. İkinci sırada ise Eskişehirspor – Beşiktaş maçı yer aldı.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.