artwork

Survivor birincilik tahtını geri aldı

10 yıl önce

0

Survivor, bir süredir rakiplerine kaptırdığı sosyal medya reyting birinciliğini dün gece yayınlanan bölümüyle yeniden ele geçirdi. Merve’nin yarışı kazanması ve Ahmet Dursun’un sakatlığının en çok konuşulan konular arasında yer aldığı Survivor’ın Pazartesi gecesi yayınlanan bu bölümü %29.52’lik bir reyting aldı. Yarışmacılar arasında Tolga’nın ise her iki takımdan tepki çeken hareketlerinin Twitter’da Survivor’la ilgili konuşulan bir diğer konu başlığı olarak öne çıkıyor.

Sıralamanın devamında dizileriyle Somera reyting listesinde yükselişte olan TRT1’in “Beni Böyle Sev” dizisinin sezon finaliyle “Karadayı”yı geride bırakarak ikinci olduğunu görüyoruz. Üçüncü “Karadayı”, dördüncü  tekrar bölümüyle “Kara Para Aşk”, beşinci ise “Mihrap Yerinde” oldu.

Tematik kanallardaki sıralamada ise “Game of Thrones” fırtınası esti desek yeridir. Yeni sezonunda her yeni bölümüyle hayranlarını CNBC-e’de ekran başına kitleyen dizi dün akşam da tematik kanallardaki program arasında %3.41’lik bir reytingle birinci oldu.

9 Haziran Pazartesi sosyal medya TV performans infografiği;

 

 

Sıralamanın devamı için www.somera.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...