artwork

Survivor All Star yine zirvede

8 sene önce

0

30 Mart Pazartesi gününün sosyal medya ratingleri belli oldu. Televizyon yayınları sırasında yayınlar hakkında konuşan Twitter kullanıcıları üzerinden hesaplanan Sosyal TV ratingleri sıralamasında Survivor All-Star Pazartesi gününün kazananı oldu.

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve Dominik’te gerçekleşen yarışmanın Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde televizyon izleyicileri ödül oyunu ve bireysel oyunların yarattığı gerilim ve heyecan ortamını hakkında sosyal medyada konuşurken, yapım 29,51 Somera Rating alarak günü tamamladı.

 

Yedi edebiyatçının kesişen hayatlarını anlatan Yedi Güzel Adam, TRT 1’de yayınlanan bölümüyle Pazartesi akşamını ikinci sırada tamamladı ve 26,22 Somera Rating aldı.

FOX TV’nin sevilen ekran yüzü Fatih Portakal’ın sunduğu Ana Haber Bülteni haftaya hızlı başlayarak 7,86 Somera Rating aldı ve günü üçüncü sırada tamamladı.

Tematik kanallar sıralamasında ise ilk sırda TRT Spor’da yayınlanan ve Ersin Düzen’in sunduğu Stadyum birinci, Ahmet Hakan’ın sunduğu ve CNNTürk ekranlarında izleyiciyle buluşan Tarafsız Bölge ikinci, FX’de yayınlanan Walking Dead ise üçüncü sırada yer aldı.

 

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Merkeziyetsiz Metaverse Deneyim Alanı: Otokoç Metazone

Türkiye’nin en büyük merkeziyetsiz Metaverse deneyim alanı Otokoç Metazone yeni...

Toyota CEO’su görevi bırakıyor

Toyota Motor Corp. Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Akio Toyoda’nın...

Natalie Portman Dior için kamera karşısına geçti

Natalie Portman Fransız moda devinin marka elçiliğine devam ediyor...