artwork

Survivor All Star yine zirvede

8 sene önce

0

30 Mart Pazartesi gününün sosyal medya ratingleri belli oldu. Televizyon yayınları sırasında yayınlar hakkında konuşan Twitter kullanıcıları üzerinden hesaplanan Sosyal TV ratingleri sıralamasında Survivor All-Star Pazartesi gününün kazananı oldu.

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve Dominik’te gerçekleşen yarışmanın Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde televizyon izleyicileri ödül oyunu ve bireysel oyunların yarattığı gerilim ve heyecan ortamını hakkında sosyal medyada konuşurken, yapım 29,51 Somera Rating alarak günü tamamladı.

 

Yedi edebiyatçının kesişen hayatlarını anlatan Yedi Güzel Adam, TRT 1’de yayınlanan bölümüyle Pazartesi akşamını ikinci sırada tamamladı ve 26,22 Somera Rating aldı.

FOX TV’nin sevilen ekran yüzü Fatih Portakal’ın sunduğu Ana Haber Bülteni haftaya hızlı başlayarak 7,86 Somera Rating aldı ve günü üçüncü sırada tamamladı.

Tematik kanallar sıralamasında ise ilk sırda TRT Spor’da yayınlanan ve Ersin Düzen’in sunduğu Stadyum birinci, Ahmet Hakan’ın sunduğu ve CNNTürk ekranlarında izleyiciyle buluşan Tarafsız Bölge ikinci, FX’de yayınlanan Walking Dead ise üçüncü sırada yer aldı.

 

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Küresel pazarlama endüstrisi 2023 DEI Census’u başlatıyor

Pazarlama uzmanları, anonim olarak 15 dakikalık anketi dolduruyor ve iş...

Küresel Agency of the Year’da Türkiye

Campaign Küresel Agency of the Year kısa listesinde Türkiye’den isimler...

Küresel Agency of the Year kısa listesi açıklandı

Aday ajanslar arasında VMLY&R, Åkestam Holst NoA, Oliver, Wavemaker ve...