Survivor All Star, sosyal medyada bir kez daha zirvede

9 Mart Pazartesi gününün en çok konuşulan ve tartışılan program sıralaması belli oldu. Somera tarafından, sosyal medya konuşulmalarını hesaba katarak hazırlanan sıralamada, Survivor All Star birinci oldu.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star yayınlandığı her gün zirvede olan yerini koruyor. 26,15 Somera Rating alan yayın, 9324 sosyal medya kullanıcısı tarafından konuşularak başarısını sürdürüyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan Paramparça ise, aldığı 12.25 Somera Rating ile günü ikinci sırada kapadı. Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini paylaştığı dizi, Cansu’nun Gülseren’le yaşamayı tercih etmesi, Hazal’ın Dilara’yı seçmesi ve Dilara’nın planlarıyla çok konuşularak, birinci sezonunda yüksek performansını sürdürüyor.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Yedi Güzel Adam ise hikayesini anlattığı 7 büyük edebiyatçıyla Türkiye’deki seyirciyi konuşturmaya devam ediyor. 6,45 Somera Rating alan dizi, performansını koruyor.

Tematik kanallar sıralamasında ise TRT Spor’da yayınlanan Stadyum birinci, Lig Tv’de yayınlanan Mersin İ.Y – Trabzonspor maçı ise ikinci oldu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.