Sürprizlerle dolu ATM müşterileri şaşırttı

Kanada’da bir bankanın hazırladığı özel ATM insanları çeşitli sürprizlerle şaşırttı. “TD’nin bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.” sloganıyla yola çıkan TD Kanada Trust adlı banka şube çalışanlarından favori müşterilerinden birkaçını seçmelerini istedi. Seçilen 20 kişiye yeni ATM makinelerinin test edileceği söylendi. Müşteriler ATM’ye yaklaştığında asıl sürprizle karşılaştılar, onlarla konuşmaya başlayan ATM isimlerini bile biliyordu.

“Automated Thanking Machines” olarak ATM’nin açılımını değiştiren banka, bu makinelerden Toronto, Montreal, Calgary ve Vancouver şubelerine yerleştirdi. Makineler bir kadına bir buket çiçek sunarken, Toronto Blue Jays taraftarı bir kişiye de takım forması ve şapkası hediye etti. Bir anneye çocuklarını Disneyland’e götürmesi için biletler verirken bir diğerine Trinidad’taki kızını ziyaret etmesi için uçak biletleri verdi.

TD gerçekleştirdiği pazarlama kampanyasının karşılığını almaya başladı, bir haftada 3 milyondan fazla izlenen video birçok insanın ilgisini çekti.

 

Kaynak: Mashable

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.