Süper model Adriana Lima Puma ailesine katıldı

Ünlü model Adriana Lima Puma ile uzun soluklu bir iş birliğine imza attığını bugün kamuoyuna duyurdu. Lima, kadın antrenman ürünleri özelinde markanın yeni temsilcisi olacak ve dünya çapındaki pazarlama kampanyalarında markayı temsil edecek.

Kadınların gücünü tanıyan ve her fırsatta teşvik eden markanın, tüm dünyanın takip ettiği güçlü rol model Adriana Lima ile hayata geçirdiği heyecan verici iş birliği kapsamında Lima, iyi yaşam ve kadınların antrenman faaliyetleri üzerine çalışmalarına başlayacak. Eski Victoria’s Secret modeli Lima, aynı zamanda küresel pazarlama kampanyalarında da Puma’nın ‘women’s training’ kategorisinin yüzü olacak.

Adriana Lima, “Kadınları desteklemek, teşvik etmek ve güçlendirmek benim için önemli. Bu, Puma ile ortak olmak istememin sebeplerinden biri. Marka, kadınları kendileri olmaya teşvik etmek için çok çaba sarf etti ve onlara çok çalışarak her şeyi yapabileceklerini gösterdi” dedi. Ünlü model; “İnsanlar beni podyumlarda ve magazin kapaklarında görüyorlar. Puma ile yeni ortaklığım sayesinde şimdi kişisel gelişim yolculuğumu ve benim için sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürdürebilmenin yollarını onlarla paylaşmak istiyorum” açıklamasında bulundu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.