artwork

Super FM’in reklamı sosyal medyada ilgi çekti

12 yıl önce

0

Hayatta herkesin en az bir kere de olsa sorulan sorulara şarkılarla cevap verdiği öngörüsünden yola çıkan Süper FM, Taksi, Sınıf ve Sahil adlarıyla çekilen toplam 3 filmden oluşan bir reklam kampanyası başlattı.

Murat Boz’un “Geri Dönüş Olsa” şarkısının yer aldığı “Taksi” temalı filmin çekimlerini Etiler civarında gerçekleştirildi.  Trafiği aksatmamak adına, çekim için özel bir platform kuruldu ve yapay trafik yaratıldı.  Hikaye ile gündelik hayatta sıkça karşımıza çıkan trafik problemine biraz neşe katmak istendi.

Ajda Pekkan’ın “Arada Sırada” şarkısının yer aldığı “Sınıf” temalı filmin çekimleri Kasımpaşa’da bir okulda yapıldı.  Öğrenciler uzun saatler süren çekimleri neşe içerisinde takip etti. Sınıfın haylazı rolündeki Saffet  oyunculuktaki dikkatli çalışması ile gönüllerin yıldızı olmayı başardı.

Fettah Can’ın “Sana Affetmek Yakışır” şarkısının yer aldığı Rumelihisarı, Bebek sahilinde çekildi. Arka planda yer alan martılara  Fenerin arkasına gizlenen birkaç kişinin rüşvet olarak simit vermesi sonucu filmde yer alabildi.

“Hayatı müzikle yaşa” sloganlı filmler yayınladığı geceden beri Twitter’da kendinden bolca söz ettirmeyi başardı.

 

Reklamveren Süper FM

Reklamveren Yetkilisi Ali Şahinbaş / Aslı Sabreden

Reklam Ajansı BÜRO

Müşteri İlişkileri Yön Esra Kalender

Müşteri Temsilcisi Merve Tatari

Yaratıcı Grup İlker Zaharya, Esra Ayas, Emine Aydın

Yapım Şirketi Atlantik Film

Yönetmen Umut Aral

Kullanılan mecralar Televizyon, İnternet