artwork

Super Bowl’da THY reklamı: Step on Earth

4 yıl önce

0

Spor dünyasının ve reklam sektörünün sabırsızlıkla beklediği Super Bowl, dün muhteşem bir gösteri eşliğinde gerçekleşti.

Bu yıl Super Bowl’da Türk Hava Yolları da reklam kuşağındaki yerini aldı ve etkileyici bir filme imza attı.

1969’da Ay’a yapılan ilk seyahatin ilham kaynağı olduğu reklam filminde Russ, Mariha ve Karlos’un daha önce hiç gitmedikleri ülkeleri keşfedip, yeni bir coğrafyaya adım atmalarının heyecanı ortaya konuluyor.
Nico Perez Veiga’nın yönetmen koltuğuna oturduğu “Step on Earth” isimli filmden sonra THY, kamera arkasından görüntülerin yer aldığı kısa filmi de paylaştı.

Türk Hava Yolları, 1969’da dünyayı değiştiren Ay inişinden esinlenerek insanlığın keşif ruhuna hitap eden reklamını yayınladı. “Step On Earth” isimli reklam filmi ilk olarak bu yıl Miami’de düzenlenen Super Bowl’un üçüncü çeyreğinde görüntülendi.

Diğer havayollarından çok daha fazla ülkeye uçuş yapan Türk Hava Yolları bu reklam filmiyle, bir milyardan fazla insanın ülkelerinin dışına hiç seyahat etmediği istatistiklerine meydan okuyor. Star Alliance üyesi havayolu, yurt dışına hiç gitmemiş olan üç kişiye, kendi ülkelerinin sınırlarının ötesindeki dünyayı ilk kez keşfetme fırsatı veriyor.
Russ, Mariha ve Karlos hiç ziyaret etmedikleri ülkeleri keşfediyor ve yeni bir ülkeye ayak basma serüvenini yaşıyorlar. Reklam, dünyadaki yeni manzaralara ve ufuklara yapılan yolculukların gücünü ve duygularını hissetirmeye çalışırken, bizi kendi gezegenimizi keşfetmeye teşvik ediyor.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı reklam filmiyle ilgili şu sözleri söyledi; “Bu film, ilk kez gezmeye başlayanlardan yaşam boyu kendini maceracı olarak adlandıranlara kadar hepimizin keşif ve macera ruhunu kutluyor. Gezegenimizde keşfedilmeyi bekleyen sayısız harika şey ve an varken, her yeni macera için gökyüzüne bakıyoruz. Türk Hava Yolları olarak, dünyada var olan son derece zengin kültürü ve manzarayı keşfetmeniz için ‘Dünyanızı Genişletin’ diyerek sizi teşvik etmekten mutluluk duyuyoruz. ”

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...