Subway, Rapçi Aitch ile iş birliği yapmak için marka ismini değiştirdi

Yaratıcı PR ajansı Taylor Herring imzası taşıyan kampanya, Subway‘in Manchester Piccadilly mağazasını o gün için ‘SubwAITCH’e dönüştürdü.

Rapçi Aitch bu hafta Manchester’daki yerel Subway şubesinde yeni single’ı ‘Party Round My Place’i öğle yemeğinde söyleyerek hayranlarını şaşırttı.

BRIT Ödülü adayı yıldız, hayranlarına özel bir şey hazırladığını belirten bir öğle yemeği çağrısı yayınladı ancak hiçbiri özel performansa katılan 25 kişiden biri olmayı beklemiyordu.

Subway’in TikTok, YouTube ve Instagram hesapları aracılığıyla kaydedilen ve yayınlanan etkinlikte hayranlar, yıldızın favori özel Sub’ını (Aitch Footlong) mağazadan sipariş edebildiler.

İngiltere’de ilk 10’a giren beş single’a sahip olan Aitch: “Manchester ekibim için samimi bir konser vermek istedim ve bunun harika bir yer olacağını düşündüm. Subway’in bu inisiyatifi almama izin vermesi harika.” dedi.

Subway İngiltere ve İrlanda Pazarlama Müdürü Mays Elansari ise: “Aitch’in bir Subway hayranı olduğunu duyduğumuzda, hayranları için özel bir şey yapmak istedik. Aitch ile iş birliği yapmanın, özellikle bu sürpriz etkinlik için Subway Manchester Piccadilly mağazamızın adını değiştirmekten daha iyi ne olabilir! İlk kez bir Subway’de bir konser düzenledik. Kim bilir belki de son değildir.” dedi.

Taylor Herring nisan ayında Publicis Groupe tarafından satın alınmıştı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.