Site icon Campaign Türkiye

Subway menü değişikliğine gidiyor

Geçen yıl markayı, portföyüne katan Saatchi & Saatchi London, ilk defa bu kampanya ile Subway için çalışmış oldu.”Two way to Subway”, müşterilerin 15 menü seçeneği arasından seçim yapmalarına veya kendi sub, wrap veya salatalarını yaratmaya devam etmelerine olanak tanıyan Subway Serisi’ni tanıtıyor.

Çalışma, iki tür insan arasında bir tartışma yaratmayı amaçlıyor; başkasının yaptığından keyif alanlar ve kendi yemeğini yaratmayı tercih edenler.

Kampanya dün açıkhava mecralarda başlatıldı ve önümüzdeki haftadan itibaren TV reklamı yayınlanacak. Ayrıca VoD, PR ve sosyal platformlarda da olacak.

İngiltere ve İrlanda’da başlayacak, daha sonra Fransa ve Almanya da dahil olmak üzere diğer EMEA pazarlarında yayınlanacak. EssenceMediacom, medya planlama ve satın alma tarafını yürütüyor.

Subway EMEA Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Louise Wardle şunları söyledi: “Bu, EMEA bölgesinde Subway için bugüne kadar yapılan en büyük pazarlama harcamalarından biri.”

Saatchi & Saatchi London CCO’su Franki Goodwin ise: “En başından beri bu, zekice tasarlanmış mantığa aykırı bir biref’ti çünkü Subway, menüsünde benzersiz bir devrim yarattı… sadece bir menüyle.
Halkı öğle yemeği konusunda tartışmaya dahil etmek için mükemmel aracı bulduk. Bu kampanyayı dünyanın her yerinde göreceğimiz ve tamamen yeni bir yolla Subway’deki klasikliğe meydan okuyacağımız için çok heyecanlıyız.” dedi.

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Exit mobile version