artwork

Subway balıksız, sürdürülebilir marka tarafından trollendi

2 sene önce

0

Bitki bazlı deniz ürünleri markası Good Catch, zincirin balık sıkıntısından istifade ederek Subway mağazalarının dışında balıksız sandviç dağıtıyor.

Good Catch’in peşinde olduğu bu iş, birkaç Subway Ton Balıklı Sandviç’inde hiç ton balığı DNA’sının bulunmadığını tespit eden bir New York Times soruşturmasından sonra meydana geldi. Subway CEO’su John Chidsey, CNN röportajında restoranın ton balığını savundu ve ton balığı pişirildikten sonra “DNA’sının denatüre olduğunu” söyledi.

Good Catch %100 balıksız ton balığı söz konusu olduğunda “Our way” minibüsü ile “burada hiçbir dolap dönmüyor” mesajını yaymak istiyor. Bitki bazlı deniz ürünlerinin sürdürülebilir olduğunu ve veganlar, vejetaryenler ve et yiyenler için uygun olduğunu iddia ediyor.

Minibüs 15 Temmuz’da Londra’daki dört Subway mağazasının dışında konumlandı: Upper St Martin’s Lane, Adelaide Street, Maddox Street ve Rathbone Place.

Good Catch Kurucu Ortağı Chad Sarno: “Misyonumuz, denizin ve onu evi olarak adlandıran tüm canlıların yararına olacak bitki bazlı deniz ürünleri yapmak.

Subway haberlerinin dünya çapında manşetlere çıkmasıyla, okyanuslarımıza zarar vermeden insanlara lezzetli deniz ürünlerini tattırmak ve bu deneyiminin tadını çıkarmanın daha iyi bir yolu olduğunu bildirmek için mükemmel bir an.” dedi

Projeyi Grayling teslim ediyor.

Senin için
Tümünü göster
PitPat’in bilinirliği ITV’nin yatırımı sayesinde artacak

ITV, köpek bakım şirketi PitPat’i Media for Equity portföyüne ekliyor...