Site icon Campaign Türkiye

Stevie Awards başvurunuzu yaptınız mı?

Dünyanın en iyi işverenlerini ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Stevie Awards for Great Employers 21 Eylül günü New York’ta düzenlenecek. Yarışmaya başvuru için son tarih 6 Haziran. 18 Temmuz ise gecikme bedeliyle birlikte katılabileceğiniz son tarih olacak.

Stevie Awards for Great Employers dünyanın en iyi şirketlerini ve insan kaynakları takımını, profesyonelleri, üreticileri ve çalışmak için harika yerler yaratmaya yardımcı olan ürün ve hizmetleri onurlandırıyor. Dünya çapında tüm birey ve kuruluşlar (kamu ve özel, kâr amaçlı ve kâr amacı gütmeyen, büyük ve küçük) Stevie Awards for Great Employers ödülüne aday gösterilebilir. 2018 yılı ödülleri 2017 yılının başından bu yana başarıları onurlandıracak. Giriş detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Stevie Award kazananlarını 50’den fazla yöneticinin bulunduğu uluslararası bir karar verme heyeti belirleyecek. Finalistler, 15 Ağustos’ta açıklanacak. Gold, Silver ve Bronze Stevie Award kazananları, 21 Eylül günü New York’ta düzenlenecek olan galada açıklanacak ve ödülleri takdim edilecek.

İş yerinin farklı özelliklerini, ürün ve hizmetlerini göz önünde bulundurarak değerlendirme yapan Stevie Awards for Great Employers aşağıdaki kategorileri içeriyor:

Exit mobile version