Site icon Campaign Türkiye

Star’ın bol yıldızlı yeni dönem tanıtım filmi yayında

Star TV, yeni sezonda yer alan yıldız oyuncu ve sunucularını özel bir tanıtım filmi ile tanıttı.  İlk kez izleyici ile buluşan Star’ın yeni sezon tanıtım filminde sevilen dizi Kardeş Payı’nın iki fenomen karakteri Büyük Hilmi (Şinasi Yurtsever) ve oto tamircisi Sezai (Ayhan Taş) rol alıyor.

Tanıtım filminin senaryosunda; Star’ın yeni dönem tanıtımında tüm starlarının posterlerini açık hava reklam alanlarına asacağını duyan Hilmi tüm billboardları satın alıp, Star’a kiralar. Hilmi, her zamanki kurnazlığı ile Sezai’yi ilanların billboardlara asılmasını konusunda ikna eder. Sezai için ilk şok bir kamyon posterin altında kalması ile başlar ve yıldızların posterleri asılır…

Yeni sezon tanıtımında ön plana çıkarılan yıldızlar; bu sezonun en iddialı dizisisi Reaksiyon’un oyuncuları Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Nehir Erdoğan ve Selen Soyder, “Kurt Seyit ve Şura İstanbul”un yıldızları Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve diziye yeni katılan oyuncu Fahriye Evcen…

Billboardlarda ayrıca yeni başlayacak dizilerin yıldız oyuncuları Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük, Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Sergen Yalçın, Murat Dalkılıç, Bennu Yıldırımlar, Selma Ergeç, Sinem Kobal, Timuçin Esen, Burak Özçivit’in yanı sıra yeni programlarıyla Star izleyicisi ile buluşacak olan Mehmet Ali Erbil ve Okan Bayülgen  yer alıyor.

Kanalın geçen sezondan devam eden  dizileri  arasında yer alan Aramızda Kalsın’ın oyuncuları Uğur Yücel, Binnur Kaya, Medcezir’in genç oyuncuları  Sereneay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy ve Kardeş Payı dizisinin sevilen oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Seda Bakan ile Star’ın yaz sezonunda ekrana gelen çok sevilen dizileri Güzel Köylü ve Kaçak Gelinler’in oyuncuları da  afişlerde  yer alıyor.

Çekimden detaylar…

Star’ın yeni dönem tanıtım  filminin yapımını Anima İstanbul üstlendi, yönetmenliğini ise Mehmet Kurtuluş yaptı. Görüntü yönetmeni Hayk Krekosyan‘dı. Filmin fon müziği ise Star’ın relansman şarkısı da olan Kenan Doğulu’nun “Şans Meleğim” şarkısı oldu.

85 kişilik ekibin çalıştığı film, 3 ayrı mekanda 2 günde çekildi. Post prodüksyon ise 6 günde tamamlandı.

 

 

 

Exit mobile version