Starcom Mediavest Türkiye’de yeni atama

Aycan Gömeç Kabatepe Starcom Mediavest Group (SMG) Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Starcom Mediavest Group (SMG) bünyesinde Müşteri Grup Direktörü olarak görev yapan Aycan Gömeç Kabatepe, 1 Ağustos 2016 itibari görevine Genel Müdür Yardımcısı olarak devam edecek. Bu atama ile birlikte Starcom’un Procter&Gamble haricindeki tüm müşterilerine de liderlik etmeye başlayacak olan Aycan Gömeç Kabatepe, yeni görevinde SMG CEO’su İnanç Dedebaş’a raporlayacak.

Medya sektöründe 12, Publicis Groupe bünyesinde ise 8 yılı aşkın deneyime sahip olan Aycan Gömeç Kabatepe, kariyerinde pek çok başarıya imza atmış bir isim. Geçtiğimiz on yılda tüm medya sektörünün en öncelikli gündemi olan “dijital entegrasyon” sürecinde SMG stratejilerinin geliştirilmesinde önemli katkılar sağladı. Bunun yanı sıra Publicis Groupe medya operasyonlarının 2008-2016 yılları arasında gösterdiği büyümede önemli rol oynadı. “Aycan’ın liderlik takımımıza katılmasından dolayı çok mutluyum’’ diyen İnanç Dedebaş, “Aycan bugüne kadar üstlendiği tüm görevlerde çizdiği strateji ve vizyonu hayata geçirirken en çok liderlik vasıfları ile öne çıktı. Ekipleri, müşterileri ve diğer tüm paydaşlarımız ile kurduğu güçlü ilişkiler, yeni rolünde de fark yaratacağı en önemli alanlardan biri olacak” dedi.

Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Aycan, kariyerine 2004 yılında ZenithOptimedia’da başladı. 2006 yılında UM Worldwide’a dünyanın en büyük reklamverenleri arasında yer alan The Coca-Cola Company ekibine katılmak üzere transfer oldu. UM Worldwide’da geçirdiği 2 senenin ardından aramıza Mediavest Direktör Yardımcısı olarak katıldı ve geçtiğimiz 8 yılını Mediavest bünyesinde geçirdi. Bu süreçte Cadbury, Glaxosmithkline, Avon, Evyap, Emirates, Skoda ve Darty gibi markaların strateji ve medya planlama süreçlerini yönetti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.