Site icon Campaign Türkiye

Starbucks kapsayıcı mesajıyla öne çıkıyor

Tata Starbucks‘ın Edelman tarafından kavramsallaştırılan #ItStartsWithYourName kampanyası, ilişkilere ve anlayışa odaklanan trans Aktör Sia’yı öne çıkarıyor.

Tata Starbucks Pazarlama Müdürü Deepa Krishnan: “Starbucks, müşterileri için her zaman ilişkilerin geliştirildiği ve kurulan bağlantıların bir fincan kahve eşliğinde kutlandığı sıcak, samimi bir yer olmuştur. Büyümemizi sağlayan şey, herkesin hoş karşılandığını hissettiği benzersiz Starbucks deneyimidir.

Starbucks’ta işimiz sadece insanlara kahve servis etmek değil; her gün insan bağlantısının sınırsız olanaklarını besliyoruz. #ItStartsWithYourName kampanyasıyla, bizim için müşterilerimizin rahatlığından daha önemli hiçbir şeyin olmadığı, sıcak ve kapsayıcı bir marka olma mesajını daha da ileriye taşımayı umuyoruz. Müşterilerimizin bireyselliklerinden keyif aldıklarını ve buna değer verdiklerini anlıyoruz, onlarla birlikte bunu kutlamaya her zaman hazırız.” dedi.

Edelman Marka Pazarlama ve İletişim Baş Danışmanı Ashutosh Munshi ise: “#ItStartsWithYourName kampanyası, müşterilerin kişisel olarak isimleriyle tanındığı Tata Starbucks deneyiminin özünü ön plana çıkarıyor. Bu 360 derecelik entegre kampanya, Starbucks’ın anlamlı ilişkiler kurarken müşterileri için aidiyet duygusu yaratma konusundaki benzersiz yeteneğini vurgulayan yeni bir marka filmi.” dedi.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia

Exit mobile version