artwork

Starbucks kapsayıcı mesajıyla öne çıkıyor

3 hafta önce

0

Tata Starbucks‘ın Edelman tarafından kavramsallaştırılan #ItStartsWithYourName kampanyası, ilişkilere ve anlayışa odaklanan trans Aktör Sia’yı öne çıkarıyor.

Tata Starbucks Pazarlama Müdürü Deepa Krishnan: “Starbucks, müşterileri için her zaman ilişkilerin geliştirildiği ve kurulan bağlantıların bir fincan kahve eşliğinde kutlandığı sıcak, samimi bir yer olmuştur. Büyümemizi sağlayan şey, herkesin hoş karşılandığını hissettiği benzersiz Starbucks deneyimidir.

Starbucks’ta işimiz sadece insanlara kahve servis etmek değil; her gün insan bağlantısının sınırsız olanaklarını besliyoruz. #ItStartsWithYourName kampanyasıyla, bizim için müşterilerimizin rahatlığından daha önemli hiçbir şeyin olmadığı, sıcak ve kapsayıcı bir marka olma mesajını daha da ileriye taşımayı umuyoruz. Müşterilerimizin bireyselliklerinden keyif aldıklarını ve buna değer verdiklerini anlıyoruz, onlarla birlikte bunu kutlamaya her zaman hazırız.” dedi.

Edelman Marka Pazarlama ve İletişim Baş Danışmanı Ashutosh Munshi ise: “#ItStartsWithYourName kampanyası, müşterilerin kişisel olarak isimleriyle tanındığı Tata Starbucks deneyiminin özünü ön plana çıkarıyor. Bu 360 derecelik entegre kampanya, Starbucks’ın anlamlı ilişkiler kurarken müşterileri için aidiyet duygusu yaratma konusundaki benzersiz yeteneğini vurgulayan yeni bir marka filmi.” dedi.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia

Senin için
Tümünü göster
Coca-Cola yaz sezonu için hazır

Coca-Cola, müzik platformu Coke Studio’dan ilk orijinal parçasıyla yaz müzik...

Subway menü değişikliğine gidiyor

Fast-food zinciri Subway, İngiltere ve İrlanda’da menüsünde yaptığı en büyük...