Starbucks 10. yılını hikayelerle kutluyor

19 Nisan 2003’te Erenköy ve Nautilus mağazaları ile Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Starbucks, 10. yılını doldurduğu Nisan ayında misafirlerinin Starbucks deneyimlerini paylaşabilecekleri onunhikayesi.com adresli mikro sitesini açıyor.

Sitede gazeteci Ayşe Arman‘ın, girişimci, trend uzmanı Özgür Alaz‘ın, Kenan Erçetingöz‘ün, yaşam ve moda blogger’ı Billur Saatçi‘nin ve daha nice Starbucks tutkununun hikayesini okuyabiliyor ve isterseniz kendi hikayenizi paylaşabiliyorsunuz.

 

Bu 10 yıl içerisinde Starbucks’ta geçirdikleri anılarını paylaşmak isteyenler, onunhikayesi.com adresini ziyaret ederek; ister video, ister fotoğraf, isterlerse de metinle “On’un Hikayesi” isimli yarışmaya katılabilecekler. 01 Nisan-05 Mayıs tarihleri arasında devam edecek yarışma sonucunda, Starbucks deneyimlerini en iyi anlatan 3 misafir Amsterdam seyahati kazanacak. Belirlenen 10 en iyi hikaye ayrıca Türkiye’nin en çok okunan köşe yazarlarından Ayşe Arman’ın kaleminden bir e-kitapta toplanırken, seçilen 30 hikayenin sahipleri de 10.yıl logolu özel ödüllerin sahibi olacak.

Tohum Otizm Vakfı’nın da 10. yaşını kutladığı, ayrıca Otizm Farkındalık Ayı olarak anılan Nisan ayında mağazalarda satışta olacak Tribute Blend çekirdek kahve paketlerinin satışından elden edilecek gelirin bir bölümü, geçtiğimiz dört yılbaşı döneminde olduğu gibi, vakfa bağışlanacak.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.