SPI/Filmbox’ta üst düzey atama

SPI/Filmbox'ta üst düzey atama-campaigntrAltı kıtada, 42 ülkede 36 televizyon kanalı işleten küresel medya devi SPI International’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Haymi Behar, bundan böyle SPI/Filmbox’un Chief Marketing Officer’ı olarak görev yapacak.

Behar, SPI’ın uluslararası marka pazarlama işlerini yönetecek ve SPI’ın marka itibarını tüm platformlarda, stratejik iletişimlerde, medya planlama ve satın alma alanlarında geliştirecek. Behar öncesinde, Doğan TV Holding Dijital Reklamdan Sorumlu Grup Başkanlığı görevini yürütüyordu.

Konuyla ilgili konuşan Behar, “SPI International, altı kıtada, 42 ülkede 36 televizyon kanalını işleten küresel bir medya şirketi. Amiral gemisi Filmbox kanalı olan SPI, dünyanın en büyük Ultra HD içeriğinin en büyük toplayıcılarından birisi. SPI’ın dünya çapında 1400’den fazla operatör üzerinden 55 milyon abonesi var. Lineer TV yayıncılığının yanı sıra OTT ve on demand servisleri ile izleyicilerine tüm ekranlardan en yeni teknolojilerle içeriklerini sunuyor. SPI’ın küresel pazarlama stratejisini geliştirip gerek ticari gerekse tüketiciye yönelik pazarlama çalışmaları ile hedefimiz gerek müşteri gerekse üye sayımızı katlayarak artırmak olacak.” dedi.

SPI’ın dünya çapında 55 milyon abonesi bulunuyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.