Sosyal TV uygulaması Tivilog yayında

Televizyon içerikli sosyal ağ Tivilog’un iPhone uygulaması Appstore’daki yerini aldı. Televizyon izleyicileri, Tivilog uygulamasıyla izledikleri programlara check-in yaparak rozetler topluyorlar ve bu rozetlerle sürpriz hediyeler kazanabiliyorlar.

Tivilog CEO’su Murat Buyurgan Tivilog iPhone uygulamasıyla ilgili şunları söyledi: “İnternet kullanıcılarının önemli bir çoğunluğu televizyon izlerken aynı zamanda mobil cihazları veya bilgisayarları ile sosyal medyada aktif olarak izledikleri diziler, programlar ve maçlar hakkında görüşlerini paylaşıyor. Tivilog iPhone uygulaması, televizyon izlerken mobil cihazlarını kullanan internet kullanıcılarının farklı bir sosyal deneyim yaşayabilecekleri bir uygulama hazırladık. iPhone uygulamamız üzerinden check-in yapan kullanıcılarımıza sürprizlerimiz olacak.”

Halen 27 bin kullanıcısı bulunan Tivilog’da en fazla check-in yapılan içerikler arasında Pis Yedili, Seksenler, Harem, Muhteşem Yüzyıl gibi diziler dikkat çekiyor. Tivilog’un kullanıcılarına bugüne kadar verdiği ödüller arasında Pis Yedili ve Seksenler dizi seti ziyareti, Sosyal Medya programının sunucusu M. Serdar Kuzuloğlu ile yemek, imzalı fotoğraflar, sinema biletleri yer alıyor.

Tivilog’dan bazı veriler

  • Tivilog’un 27 bin üyesi bulunuyor.
  • Tivilog’da 6.513 içerik (film, dizi, belgesel vs.) bulunuyor.
  • Bu içeriğe bağlı 21.800 farklı dizi bölüm bilgisi girilmiş durumda.
  • Tivilog’da bugüne kadar 284 rozet tanımlandı.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.