artwork

Sosyal medyanın kalbi İzmir’de atacak

11 sene önce

0

Dünyada olduğu kadar Türkiye’de de giderek artan sosyal medya kullanımı, İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenecek olan “Sosyal Medya Uygarlığında Marka Yönetimi” konulu etkinlikte tartışılacak.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencileri tarafından kurulan ‘’Şapka Takımı’’ tarafından organize edilen söyleşide, Türkiye’nin önde gelen markaları Vodafone sponsorluğunda buluşacak. 24 Nisan’da açılış konuşmalarıyla başlayacak olan söyleşiye, Hürriyet İnternet Grubu Başkan Yardımcısı Erhan Acar, Vodafone’dan Emre Kanaat, 41? 29! Dijital Ajans’tan Alemşah Öztürk, Moova Yönetim Kurulu Başkanı Olcay Sunucu’nun yanı sıra Cüneyt Devrim, Arda Erdik, Gamze Rudee, Irmak Emekdaş ve Erdal Erdoğdu konuşmacı olarak katılacak.

Geleneksel medya yöntemleriyle markalaşmanın yetersiz kaldığı günümüz iletişim çağında sosyal medyada başarılı marka yönetiminin sırları, sosyal medyada ve marka yönetiminde uzman kişilerce ele alınacak.

24 Nisan Salı günü saat 09.30-17.00 saatleri arasında İzmir Hilton Oteli’nde düzenlenecek olan söyleşiye, İzmir’in önde gelen markalarının temsilcileri, iş adamları, iletişim fakültesi öğrencileri ile sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

 

 

 

 

                                                                                                      

 

 

Senin için
Tümünü göster
Tinder 500 dolar’lık abonelik sistemini test ediyor

Online flört uygulaması Tinder’ın, ayda 500 dolar olacak bir abonelik...

Shutterstock’a yapay zeka destekli görsel oluşturma aracı geldi

Shutterstock kullanıcıları artık yapay zekâ desteğiyle yaratıcı görseller oluşturabilecek...

Michael Jordan’ın Nike ile olan sponsorluk anlaşması film oluyor

Nike’ın eski yöneticisi Sonny Vaccarro’nun hayatını işleyecek olan film, basketbol...