Site icon Campaign Türkiye

Sosyal Akademi’nin altıncı dönemi başlıyor

sosyalmedya.co’nun nitelikli sosyal medya uzmanları yetiştirmek amacıyla bugüne kadar Bilgi Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi ile birlikte düzenlediği beş eğitim programında toplamda 280 kişiyi mezun eden Sosyal Akademi, yeni dönemine 2 Kasım’da başlıyor.

Haftada 12 saatten oluşan 6 haftalık bir eğitim programı olan Sosyal Akademi, sosyal medya alanında kariyer hedefi bulunan adaylara sosyal medya pazarlaması, dijital pazarlama, internet reklamcılığı, SEO, mobil pazarlama, dijital PR gibi konularda eğitim imkanı tanıyor. Geleneksel pazarlamanın olmazsa olmaz iletişim ilkelerinden dijital pazarlamanın inceliklerine kadar sosyal medyayı doğru okumak için nelerin yapılması gerektiği katılımcılara uygulamalı olarak aktarılıyor.

Sosyal medya takibinden, sosyal medyada marka yönetimine, web trafiği oluşturmada sosyal medyanın öneminden bütünsel sosyal medya stratejisi oluşturmaya kadar bir sosyal medya uzmanının ihtiyaç duyabileceği bütün konuların vaka incelemeleri ve proje çalışmaları eşliğinde işlendiği Sosyal Akademi bu yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi‘nde (YILDIZ SEM) gerçekleştirilecek.

Toplamda 72 saat sürecek eğitim programı 6. döneminde; Nike Türkiye, Anadolu Efes, Dijital Büro İstanbul, Alafortanfoni, Wanda Digital, Plasenta Conversation Agency, Generation M, Tick Tock Boom, PayU, Elmalma, Da Vinci Projects, 41?29!, Genart Medya, SEOZEO, iProspect, HYPE ve Pure New Media gibi dijital sektörün önemli şirketlerinin kurucuları ve deneyimli kadroları eğitmen olarak yer alacak.

Üniversite öğrencilerine %20 indirim

Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü’nde gerçekleştirilecek ‘Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı cumartesi ve pazar günleri saat 10.00′dan 17.00′a kadar devam edecek.

Bu yılki katılım ücreti 2.250 TL (KDV Dahil) olarak belirlenen Sosyal Akademi hakkında, web sitesinden ve 0 (530) 443 6419 numaralı telefondan bilgi almak mümkün. Üniversite öğrencileri ise %20 indirim avantajından yararlanarak 1800 TL karşılığında Sosyal Akademi’ye katılabiliyor.

 

 

Exit mobile version