SOCAR Türkiye’nin ilk reklam filmi ekranlarda

SOCAR Türkiye’nin ilk reklam filmi ekranlarda ve dijital ortamda yayınlanmaya başladı. TBWA/İSTANBUL tarafından hazırlanan reklam filminde ‘Birlikteyiz. Güçlüyüz’ mottosuyla, hem Türkiye ve Azerbaycan arasındaki birliktelik hem de çalışanların SOCAR Türkiye ile olan bağı vurgulanıyor.

SOCAR Türkiye’nin lansman kampanyası yayınlanmaya başladı. İki kardeş ülkenin birlikteliğinden aldığı güçle dev yatırımlarını art arda faaliyete geçiren SOCAR’ın çalışanlarıyla arasındaki güçlü bağı anlatan film, şirketin Türkiye’deki ilk kampanyası olma özelliğini taşıyor.

Türkiye’de bu yıl 10’uncu yıllarını kutladıklarını ifade eden SOCAR Türkiye Dış İlişkiler Başkanı Murat LeCompte, yeni imaj kampanyası hakkında şunları söyledi: “Türkiye’nin en büyük dış yatırımcısı olmanın yanında Türkiye ile Azerbaycan’ın var olan dostluk ve kültür bağını, ekonomik olarak da daha ileri taşımak için çalışıyoruz. Yeni reklam filmimizde, iki ülkenin birlikteliğinin yanı sıra çalışanlarımızla aramızdaki bağın da altını çiziyoruz ve ‘Birlikteyiz. Güçlüyüz’ diyoruz. Bizim için çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, toplumumuza ve yarattığımız zengin ekosisteme değer katmak çok önemli. SOCAR’ın özünü yansıtan bu değerleri vurgulamak ve paylaşmak adına imza attığımız imaj filmimiz, aynı zamanda Türkiye’deki ilk kampanyamız. Bu yüzden de hem heyecanlıyız hem de gururluyuz.

Ünlü oyuncu Okan Yalabık’ın seslendirdiği reklam filminde, daha iyi bir gelecek için yola çıkan SOCAR çalışanlarının sevdikleriyle vedalaşmaları duygusal bir atmosferde anlatılıyor. Dev bir prodüksiyonla 10 günde tamamlanan reklam filmi Aliağa, Foça, İzmir, İstanbul ve Bakü’de çekildi. Filmde kamera karşısına geçen oyuncular hem Türkiye hem de Azerbaycan’dan seçildi.

KÜNYE:

Reklamveren: SOCAR Türkiye
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL
CCO: İlkay Gürpınar
ECD: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Erçin Sadıkoğlu, Orkun Önal, Kerem Şeşen, Fırat Palaz, Ezgi Tanyeri, Cantekin Güngör
Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik
Marka Ekibi: Ender Orfanlı, Ceren Çalıkuşu, Tuğçe Demirbaş
CSO: Toygun Yılmazer
Strateji: Özgün Özkalay, Yunuscan Hısımcıl
Ajans Prodüksiyon Yöneticisi: Evrim Saraçoğlu
Ajans Prodüktörü: Volkan Alkan
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Serter Tırmık
Müzik: Jingle House

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.