artwork

SOCAR Türkiye’nin iletişim ajansı desiBel Ajans oldu

1 sene önce

0

Türkiye’nin en büyük endüstriyel holdingi SOCAR Türkiye’nin yeni iletişim ajansı desiBel Ajans oldu. Ocak 2022 itibarıyla başlayan iş birliği kapsamında, ülkemizin en büyük doğrudan dış yatırımcısı olan SOCAR Türkiye ve iştirakleri Petkim, Star Rafineri, SOCAR Terminal, SOCAR Depolama, Petkim RES, Bursagaz, Kayserigaz, Enervis ve Millenicom’un tüm iletişim çalışmalarını desiBel Ajans yürütecek.

PR, dijital iletişim, kreatif ve etkinlik alanlarında çeşitli sektörlerden pek çok markaya hizmet sunan desibel Ajans, SOCAR Türkiye’nin stratejik iletişim, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri, gündem yönetimi ve kriz iletişimi konularındaki tüm çalışmalarına destek verecek.

desiBel Ajans’ın hizmet verdiği markalar arasında SOCAR Türkiye’nin yanı sıra Sabancı Holding, Togg, Sabancı Vakfı, Sanofi, Atasay, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Intercity, Huawei, Kredi Kayıt Bürosu, Capital Block, Mondelez International Türkiye, Orvital, Kredi Garanti Fonu, Vakıf Katılım, Puma, Republika, Riot Games, TeknoSA, Tetra Pak, Tiryaki Agro, Capital Sports Media, Bybit ve Sodexo yer alıyor.

Senin için
Tümünü göster
İz İletişim’in yeni küresel markası bp Türkiye

Sektörünün güçlü markası bp Türkiye, yeni dönem iletişim çalışmalarını İz...

Espressolab “Ömür Boyu Bedava Kahve” kampanyası başlatıyor

Nitelikli kahve deneyimini mobil uygulaması ile 1,5 yıl önce cebe...

PRİDA İletişim ve İDA Akademi Ödülleri 2023’e başvurular başladı

PRİDA İletişim Ödülleri ile İDA Akademi Ödülleri’ne başvurular 27 Şubat’a...