artwork

SMG & Storyful ortaklığı başladı

8 sene önce

0

Storyful, Publicis Group’un bir parçası olan Starcom MediaVest Group’un içerik çözümleri grubu ile global ortaklığını bugün duyurdu. Bu ortaklık, Storyful’un gerçek zamanlı, kabul görmüş ve güvenilir içeriğinin SMG’nin global içerik çözümleri grubu tarafından kullanılmasına imkan verecek. Süreç, küresel içerik oluşumu LiquidThread tarafından yönetilecek. Relevant 24, MRY ve Big Fuel ise SMG’nin çeşitlendirdiği içerik çözümleri grubunu tamamlıyor olacak.

Storyful’un teknoloji uzmanları ve habercilerden oluşan takımı dünya çapında sosyal ağları izliyor ve ‘brand intelligence’ (marka zekası), ‘tematik içgörüler’ ve ‘kullanıcı tarafından oluşturulan lisanslı içerik’ gibi anlık servisler sağlıyor. 20 Mayıs itibarıyla, LiquidThread ve SMG’nin içerik çözümleri grubunun geri kalanı, Storyful’un canlı ve küresel basın odası hizmetlerine tüm özellikleriyle entegre olacak ve tüm bu içerikleri müşterilerinin kullanımına açacak. SMG içerik çözümleri grubu müşterilerine sosyal ağlarda nelerin paylaşıldığı ve nelerin hakkında konuşulduğunu anlama fırsatını sunmanın yanı sıra aynı zamanda halka açık ve ticari içerikleri elde etme hakkını vererek creative intelligence (yaratıcı zeka) sağlayabilecek.

“Müşterilerimizin yüksek kaliteli yerel ve küresel dijital içerik arayışı her geçen gün artıyor ve bu ortaklık bizi anında ve sürekli şekilde ‘SmartContent’ oluşturma vizyonumuzun bir adım ötesine geçiriyor” diyen Küresel LiquidThread Başkanı Olivier Gers sözlerine şöyle devam ediyor; “Storyful, bugün markaların ihtiyacı olan ilgili, etkileşimli ve güvenilir sosyal içeriklerini müşterilerimize sağlamada bize yardımcı olacak.”

Storyful’un, SMG’nin içerik çözümleri grubunu doğru sosyal içeriklere, doğru iletişim için doğru zamanda yönlendirme konusunda yardımcı olacağını belirten Storyful CEOsu Rahul Chopra, sözlerine şöyle devam ediyor: “Ürünlerimizin özelliği, Storyful’un habercilik ve teknoloji birleşimi olmasında yatıyor. Bununla beraber, bu araçlarımızı ve hizmetlerimizi SMG müşterilerine küresel bir şekilde sunabileceğimiz için oldukça heyecanlıyız.”