artwork

Skoda yeni modelinin tanıtımını video kliple yapıyor

5 sene önce

0

“Driven by Something Different” kampanyası kapsamında Skoda yeni modelinin tanıtımını video kliple yapıyor. Paloma Faith ile çalışan marka, 1969 yılının hit parçaları arasında yer alan “Make Your Own Kind of Music” için yeni bir video klip çekti.

Özgün karakterleri öne çıkaran Skoda, “Driven by Something Different” kampanyasının yeni ayağında Paloma Faith ile çalıştı.

Bağımsız bireyler, özgün hikayeler

Kampanyanın çıkış noktası, bağımsızlığı karakter olarak ele alan, düşüncelerinde ve davranışlarında özgürlüğü benimseyen, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışan bireylerin özgün hikayeleriyle markayı bir araya getirmek şeklinde özetlenebilir. Driven by Something Different için Skoda, 2017’nin sonlarında İngiliz Olimpiyat ve eski Tour de France şampiyonu Sir Bradley Wiggins ile de iş birliği yapmıştı.

Paloma Faith iş birliği için kendi web sitesinde özel içerikler de hazırlayan Skoda, gücünü farklı bir şeyden alma yaklaşımını “Kimse eşlik etmese de kendi müziğini yap” sözleriyle hayata geçiriyor. Barry Mann ve Cynthia Weil tarafından yazılan ve 1969’da ilk olarak Mama Cass Elliott tarafından seslendirilen “Make Your Own Kind of Music”, bir SUV olan Skoda Karoq’a bağımsız bir duruş kazandırıyor.

Reklamın künyesi

Reklamveren: Skoda
Yaratıcı ajans: Fallon London
Kreatif direktörler: Ricardo Motti, Ronaldo Tavares
Ajans prodüktörü: Georgina Pearson
Prodüksiyon: Agile Films
Yönetmen: Georgia Hudson

Senin için
Tümünü göster
Coca-Cola’nın görsel unsurları sanatçıların yaratıcılığına açık

Coca-Cola AI tabanlı platform aracılığıyla içerik üreticilerini sanat eseri oluşturmaya...

M&C Saatchi yaralama suçuyla ilgili farkındalığı artırıyor

M&C Saatchi ve Clear Channel, yapay zeka destekli kampanyada bıçakla...