Skittles Cadılar Bayramı için şekerden bir evle şehri turluyor

Şeker ya da şaka için dolaşmaya biraz üşeniyor musunuz? O zaman şeker size gelsin. Hemen hemen her şeker markası gibi, Halloween’nin de kendi pazarlarının Super Bowl’u olduğunu düşünülen Skittles Cadılar Bayramı için Toronto’da dolaşan ve şeker dağıtan eğlenceli fakat aynı zamanda da biraz ürkütücü bir ev inşa etti.

MediaCom ve Harbinger‘in de katılımıyla hayat bulan “The House That Trick or Treats You” adını taşıyan bu Cadılar Bayramı kampanyası, DDB Kanada imzasını taşıyor.

DDB Art Direktörü George Lin kampanya ile ilgili şu açıklamayı yaptı; “Skittles tamamen kalıpları değiştirmekle ilgilidir. Bu kampanya dageleneksel bir şeker ya da şaka şeklinin makul bir değişimi diye düşündük. Şeker sana gelebilecekken sen neden onu toplamak için dolaşasın ki?

İnşaası yaklaşık bir ay süren ahşap evin içinde gizli bir küçük elektrikli araç bulunuyor. Ayrıca çalışan bir baca ve bir kapı zili de var. Kapı zilini çaldığınızda bir zombi eli, size büyük boy bir Skittles paketi veriyor,” diye açıklıyor Lin.

Skittles‘ın bu Cadılar Bayramı evi, Toronto’da bir çok mahallede ve Mars Wrigley Confectionery‘nin yardımsever ortağı olan Ronald McDonald House‘ın çevresinde de dolaşıyor.

Künye

Reklamveren Skittles/Mars Wrigley Confectionery
Ajans DDB Canada
PR Harbinger
Medya MediaCom

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.