artwork

Şişecam’dan “V-Block Teknolojisi” reklam filmi

2 sene önce

0

Şişecam, Paşabahçe ürünlerinde hayat bulan, cam yüzeylerdeki virüs ve bakterilere karşı etkili %100 yerli V-Block Teknolojisi için keyifli bir reklam filmi hazırladı. Reklam filminde çay sohbetlerinin geri döneceğini müjdeleyen bir çay ocağı sahibinin gözüyle V-Block Teknolojisi anlatılıyor.

Şişecam yeni reklam filminde maksimum hijyen ve koruma sağlayan V-Block Teknolojisi’ne sahip Paşabahçe cam ev eşyası ürünleri konu ediliyor. Yönetmenliğini Özer Selik’in üstlendiği filmde, V-Block’un özel formül ve uygulama tekniği sayesinde koronavirüs dâhil birçok farklı virüs ve bakteriye karşı ultra hijyen sağladığı anlatılıyor.

Şişecam’ın televizyon, radyo ve dijital kanallar için hazırladığı V- Block entegre iletişiminin parçası olan reklam filminde, bir çay ocağı sahibinin ağzından virüse karşı geliştirilen V- Block Teknolojisi’nin, pandemi döneminde sosyal hayatı nasıl iyileştireceği anlatılıyor.

Camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncu olan Şişecam’ın geliştirdiği, cam yüzeylerdeki virüs ve bakterilere karşı etkili %100 yerli V-Block Teknolojisi, Şişecam’ın cam ev eşyası alanındaki lider markası Paşabahçe ürünleriyle hayat buluyor.

Paşabahçe’nin V-Block Teknolojisi’ne sahip ultra hijyen sağlayan ürünleri, dünyanın ilk antimikrobiyal kaplamalı cam ev eşyası olma özelliğine sahip. Üretim esnasında uygulanan özel formül, ürünlerin kullanım ömürleri boyunca sürekli aktif kalarak ev kullanımının yanı sıra oteller, restoranlar, kafeler, hastaneler, yemekhaneler gibi bulaş riski fazla olan ortamlar için de 7/24 hijyen çözümü sunuyor. Antimikrobiyal V-Block Teknolojisi ile kaplanmış Paşabahçe ürünlerinin yüzeyleri, test edilen virüs ve bakteriler üzerinde yüzde 90- 99,5 arasında, Covid-19 (SARS-COV2) virüsü üzerinde ise yüzde 94,1 oranında koruyor. Akredite laboratuvarlar tarafından test edilen ve etkinliği T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan V- Block Teknolojisi ile üretilen Paşabahçe ürünleri gıda temas testlerinden de başarıyla geçti.

 

Künye:
Reklamveren: TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş.
Reklamveren Temsilcileri: Arzu Özcan, Güneş Bilge, Yasemin Uyanık, Damla Gürkan, İpek
Duman
Reklam Ajansı: Geometry İstanbul
Yapım Şirketi: Hogarth İstanbul
Stratejik Planlama: Bengü Çimendağ, Başak Runa
Yaratıcı Ekip: Emre Süvari, Selin Eror, Ömer Harmankaya, Yağız Hıllazlı
Müşteri İlişkileri: Celil Kaya, Damla Akçay
Ajans Prodüktörü: Meltem Köse, Sertaç Bilgi, Duygu Elelçi
Prodüksiyon Şirketi: Rio Film
Yönetmen: Özer Selik
Yapımcı: Volkan Üstünel
Orijinal Müzik: Ömer Ahunbay

Senin için
Tümünü göster
Vodafone “duruyor”
Meyhanedeyiz.biz’den Beyoğlu’na sahip çıkma çağrısı: Yaşasın Beyoğlu!

Gripin ve Güntaç Özdemir, herkesi Beyoğlu’nu yaşamaya ve yeniden yaşatmaya...