artwork

Şişecam’dan 23 Nisan’a Özel Film: Nice 100 Yıllara

4 yıl önce

0

85 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu, TBMM’nin 100’üncü kuruluş yıldönümünde ulus olarak birlikteliğimize vurgu yapan özel bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı filmi yayınladı.

27.04.2020 – Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün direktifleriyle 1935 yılında temelleri atılan Şişecam Topluluğu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) kuruluşunun 100’üncü yılında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için özel bir kutlama filmi hazırladı.

Şişecam Topluluğu sevdiklerimizden ayrı kaldığımız bu günlerde yüreklerimizi birleştiren ve milyonlara hep bir ağızdan milli marşımızı söyleten ortak heyacan ve coşkumuz Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladığı filmde “Nice 100 Yıllara” mesajı verdi.

Krombera imzası taşıyan ve Toprak Sergen tarafından seslendirilen filmde, “23 Nisan’daki ulusal bayramımızı bu yıl evlerde, balkonlarda ve camlarda kutlasak da şartlar ne olursa olsun hep birlikte güçlü olduğumuz” mesajının altı çizildi.

Künye:
Reklamveren Şişecam
Reklam Ajansı Krombera Dijital Reklam Ajansı

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...