Sırma ‘gerçek aşk’tan 3 metrelik şişe yapacak

Özel tasarımlı konsept şişeleriyle su içmeyi ‘şık bir keyfe’ dönüştüren Sırmagrup, Sevgililer Günü’nde düzenleyeceği özel bir etkinlikle, 3 metrelik Sırma şişesini en samimi aşk tariflerinin resmedildiği dev bir sanat eserine dönüştürecek.

Sırmagrup, 14 Şubat Cumartesi günü İstinye Park’ta düzenleneceği etkinlikte, Koff Animasyon’un profesyonel illüstrasyon ekibiyle Sevgililer Günü için sosyal medyada #banagöregerçekaşk etiketiyle paylaşılan ‘en yaratıcı ve samimi tweet’leri eş zamanlı olarak, 3 metrelik dev Exclusive şişesi üzerine resmedecek.

14 Şubat’ta illustratörlerin gün boyunca yapacakları çizimlerle gerçek aşk tarifleriyle bezenecek olan 3 metrelik dev Sırma şişesi; 15 Şubat’ta da İstinye Park’ta sergilenmeye devam edecek.

15 Şubat Pazar günü sürecek etkinlikte, tüketicileri başka sürprizler de bekliyor. ‘Gerçek Aşkın Şişesi’ ile fotoğraf çektirip Instagram‘da paylaşanların fotoğrafları anında basılırken; Illustratör Kaan Bağcı‘nın Sevgililer Günü için özel olarak tasarladığı Sırma “Gerçek Aşk” şişeleri de ziyaretçilere hediye edilecek. Ayrıca aynı gün İllustratör Kaan Bağcı’nın tweet’lere özel çizimleri katılımcılara, Sırma Twitter hesabından direkt cevap olarak iletilecek.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.