artwork

Sınırsız film izleme girişimi: Sinemia

8 sene önce

0

Sinemaseverleri düşünerek kurulmuş özel bir kulüp olan Sinemia, banka kartı alt yapısı ve lokasyon bazlı teknolojisiyle yeni bir üyelik modeli oluşturuyor. Sinemia, kullanıcılara üyelik süresince Türkiye’nin her yerinde ve tüm sinema salonlarında sınırsız film izleme olanağı sunuyor.

Birinci yılını geride bırakan Sinemia’nın toplam 72 ilde aktif kullanıcısı bulunuyor. Son 3 çeyrekte yüzde 400’lük büyüme oranına sahip olan şirket, 2015 yılında birçok girişime destek veren Aslanoba Capital’den yatırım aldı.

Sinemia bugün Türkiye ve İngiltere’de aktif durumda. Girişiminin kurucusu Rıfat Oğuz, bir sonraki pazarları olarak Amerika’yı düşündüklerini, 2016’nın sonuna dek ise 20 ülkenin piyasasına girmek istediklerini belirtti.

Sinemia, kart satışı dışında sinemia.com/sosyal adresinden de sinemayla ilgili özgün içerikler ve haberlerler paylaşıyor. Aynı zamanda sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanan şirket, bu sitelerden de film replikleri, oyuncularla ilgili bilinmeyen özellikleri ve filmlerin soundtrack’lerini de paylaşıyor.

LinkedIn ya da Facebook üzerinden üyelik işlemini gerçekleştiren Sinemia’nın fiyatları 49 liradan başlıyor.

 

Senin için
Tümünü göster
P&G Türkiye’den Umut Evi, Spor Okulu ve Destek Merkezi

P&G Türkiye, Umut Hareketi’ni Umut Evi projesi, Spor Okulu ve...

IKEA’dan yeni yıla özel seçenekler

IKEA, Yeni Yıl için Zengin Hediyeler ve Dekorasyon Seçenekleri Sunuyor...