Sinemia’dan ödüllü anket

7 yıl önce

0

Sinemia.com’a girerek Oscar ödüllerine yönelik tahminlerini paylaşanlar 6 ay boyunca Sinemia Premium Üyelik kazanma ve ek bir ücret ödemeden sınırsız sinemaya gitme şansı yakalıyor. Ödüllü ankete katılım 26 Şubat akşamüstü son buluyor.

Tüm dünyadan sinema tutkunlarının merakla beklediği Akademi Ödülleri, 26 Şubat günü Kaliforniya'daki Dolby Theatre'da verilecek. 89’uncusu düzenlenecek törenden önce adaylar altın heykelciği kucaklama hayali yaşarken, Sinemia takipçileri de bir diğer ödülün peşinde heyecan yaşıyor.

Sinema.com’a girerek Oscar Anketi’ni yanıtlayan takipçiler arasından en iyi tahmini yapan kişi 6 aylık Sinemia Premium Üyelik kazanacak! Sinemia Premium Üyelik sayesinde kazanan kişi 6 ay boyunca ek bir ücret ödemeden Türkiye'nin tüm sinema salonlarında sınırsızca film izleyebilecek. Sinemia Kartı ile 400’den fazla kafe ve restoranda indirimlerden faydalanabilecek, özel ön gösterim ve galalara katılma şansı yakalayacak. Sinemia Ödüllü Oscar Anketine katılabilmek için tek yapılması gereken, Sinemia Social üyeliği ile siteye girmek ve anketi doldurmak. Henüz üyeliğini gerçekleştirmemiş olanlar, ilk soruyu cevaplarken karşılarına çıkacak kutucuktan kolayca üye olabilir.
26 Şubat akşamüstü Türkiye saatiyle 17.00’de sona erecek ankete katılmak için adres: https://www.sinemia.com/testler/odullu-2017-oscar-anketi

Senin için
Tümünü göster
Netflix Türkiye’ye karşı ayaklanma

Aynı yüzler, aynı hikayeler, aynı kalemler…...