Simit Sarayı’nın sosyal medya iletişimi GoodWorks’e emanet

Dünyanın dört bir köşesini vazgeçilmez tatlarla donatma hedefine hızla ulaştıran ve başarı hikayesini her geçen gün yeni atılımlarla besleyen Simit Sarayı sosyal medya iletişimini GoodWorks’e emanet etti.

Dünyanın ilk ve tek simit fabrikasına sahip Simit Sarayı memleketin eşsiz lezzetlerinden biri olan simiti dünyanın dört bir yanına ulaştırarak, global pazardaki misafirlerin de beğenisine sunuyor.

GoodWorks; hem mis gibi kokular eşliğinde hem de ev sıcaklığında keyifli vakit geçirme ortamı sunan Simit Sarayı’na sosyal medya iletişim danışmanlığı, içerik yönetimi ve dijital iletişim alanlarında hizmet verecek.

GoodWorks’ün portföyünde Anadolu Sağlık Merkezi, Aktifbank, BNP Paribas Cardif, Canon, Glohe Group, Gürmen Grup (RAMSEY ve KİP markaları) İbrahim Etem – Menarini, İELEV ve İELEV Eğitim Kurumları, Levent Kimya, Pınar Süt Ürünleri, Porçöz, Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi, Spectrum Brands (Remington ve Russell Hobbs) ve Warner Media gibi birçok ulusal ve uluslararası markalar bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.