artwork

Signal bir gülüşle turnikeleri açıyor

5 sene önce

0

Deniz ulaşımının en yoğun hattı Beşiktaş – Üsküdar’da, 31 Mayıs, 1 Haziran günlerinde gülüş ile aktive edilen turnikeler kullanılıyor. Signal bir gülüşle turnikeleri açıyor, gülümseyen İstanbullular ücretsiz seyahat ediyor.

Bembeyaz bir gülüşün tüm kapıları açacağına inanan Signal, “Sen kendini hayata aç, gerisi çok açık” reklam kampanyası kapsamında özel bir etkinliğe imza atıyor.

Hayatı bir gülüşle karşılamak, şimdi de İstanbul’un en işlek deniz ulaşımı hattı olan Beşiktaş – Üsküdar motor iskelesinde jeton yerine geçiyor. Dentur’a ait motor turnikelerinde yapılacak uygulama, yolculara bembeyaz bir gülüşle anında ücretsiz şehir içi seyahatin yolunu açıyor.

Signal, gülüşü ile turnikeyi açtıracak yolcuları 31 Mayıs – 1 Haziran tarihlerinde 2 gün boyunca sürecek uygulama ile ödüllendiriyor. Turnike üzerine yerleştirilecek sensör, yolcunun gülüşü ile aktif hale gelerek açılıyor.

Signal’in “Sen kendini hayata aç, gerisi çok açık” reklam filmi de bir gülüşle turnikelerin nasıl açılacağına güzel bir örnek teşkil ediyor.

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...