artwork

“Shopper Marketing” bir konferansta ele alınacak

10 sene önce

0

Shopper Marketing”, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi “Reklam, Medya ve Tüketici Araştırmaları Merkezi (RMT) ve IPSOS işbirliğiyle düzenlenecek konferansta ele alınacak. BAU Beşiktaş Kampüsü’nde 11 Nisan’da düzenlenecek “Uluslararası Shopper Marketing Konferansı”nın pazarlama, perakende, reklam ve akademi dünyası için “ufuk açıcı” nitelikte olması hedefleniyor.

Konferansın açılış konuşmalarını, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Haluk Gürgen, Ipsos Türkiye Deputy CEO’su Renan Burduroğlu ve Altavia Türkiye’nin CEO’su Zeynep Necipoğlu yapacak.

BAU Reklamcılık Bölüm Başkanı, aynı zamanda Reklam, Medya ve Tüketici Araştırmaları Merkezi Başkanı Prof. Dr. Ali Atıf Bir, konferansın, pazarlama alanında son yıllarda geldiği nokta itibariyle Türkiye için gerekli ve ufuk açıcı olacağını dile getirdi. Geleneksel reklam gelirlerinin artmasının, alışverişçilerin sahada tetiklenmesine bağlı olduğunu, bu nedenle “shopper marketing”in büyük önem taşıdığını vurgulayan Bir, “Bu alanda dünyaya örnek olabilecek uygulamalara imza atmış kişilerin görüşlerini ve deneyimlerini paylaşması için işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

Konuya ilişkin detaylı bilgi için bu adrese göz atabilirsiniz.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Küresel pazarlama endüstrisi 2023 DEI Census’u başlatıyor

Pazarlama uzmanları, anonim olarak 15 dakikalık anketi dolduruyor ve iş...

Küresel Agency of the Year’da Türkiye

Campaign Küresel Agency of the Year kısa listesinde Türkiye’den isimler...

Küresel Agency of the Year kısa listesi açıklandı

Aday ajanslar arasında VMLY&R, Åkestam Holst NoA, Oliver, Wavemaker ve...