artwork

Sharpcake Wrapped 2023!

4 ay önce

0

Sharpcake olarak dolu dolu bir 2023 yılını geride bıraktık. Bu yıl öne çıkan işlerimizden bazılarını sizlerle de paylaşarak bu yılın güzel bir özetini yapmak istedik.

Sharpcake olarak dolu dolu bir 2023 yılını geride bıraktık. Bu yıl, yine her sene olduğu gibi çok çalışıp, çok ürettiğimiz ve markalarımızın ticari başarılarına katkı sağlamanın mutluluğunu yaşadığımız bir yıl oldu.

2023 yılında öne çıkan işlerimizden bazılarını sizlerle de paylaşarak bu yılın güzel bir özetini yapmak istedik. Malum her markamızı buraya sığdıramadık. Bir sonraki içeriğimizde onları da paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! 🚀

Cumhuriyetin 100. Yılında Her Adım Geleceğe! 

Pegasus ile birlikte Cumhuriyetimizin 100.yılını kutladık. 100. uçağımızla birlikte attığımız her adımın geleceğe, ileriye, başarıya, eşitliğe ve özgürlüğe olduğunun altını çizdik.


Aşık Olmak Ne Güzel Şey!

About Nights ile aşık olmanın ne güzel şey olduğunu, aşkın her halinin “aşk” olduğunu anlatan ve herkesi aşık olmaya davet eden kampanyamızı hayata geçirdik.Yeni Makyaj Rutinimiz: Cilt Bakımı

Watson Pure Beauty ile cilt bakımının artık ne kadar kolay olduğunu vurguladığımız ve yeni ürünlerimizi tanıttığımız bir kampanya kurguladık. Satış rekorları kırdık!PubG Mobile ile 100 Yılda Bir Gelen Kutlama

PubG Mobile ile Cumhuriyetin 100. yılını 100 yılda bir gelecek büyüklükte kutladık. Türkiye’nin dört bir yanına AirDrop’lar yağdırdık!Yolları Castrol ile #BirlikteAştık

Yeni Castrol Vecton’un ekstra performansıyla sunduğu ekstra faydalarla her türlü zorluğun Castrol Vecton ile birlikte aşılabileceğini herkese gösterdik. 


Atamızın Sözü, Sözümüzdür!

Cumhuriyetin 100.yılında, Pegasus’un TEV ile birlikte hayata geçirdiği kız çocuklarının eğitimine yönelik sosyal girişiminin bir parçası olmaktan gurur duyduk! Property Finder’da Artık “SuperAgent”lar var! 

MENA bölgesindeki en büyük listeleme platformu Property Finder’ın yeni özelliğini anlattığımız kampanyamızla pek çok kişinin hayallerindeki evi bulmalarına yardımcı olduk!“Nereye Gitsem?” sorusuna son! 

“Bi tatile gidesim var ama nereye gitsem ya ?!?” diyenler için Pegasus’un dev hizmeti Nereye Gitsem?’i hayata geçirdik. Milyonların derdine derman olduk.

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Teknosa ve Sharpcake’ten İş Birliği

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncüsü Teknosa, dijital iletişim çalışmalarını...

Sharpcake, Kadınlar Günü’nü VenusArt ile Kutluyor

Sharpcake olarak, her kadının içinde yatan bir süper kahraman olduğuna...

Sharpcake Partner & VP’si Bahar Taştan ile Fark Yaratan Dinamikler

Sharpcake Partner ve Vice President’i Bahar Taştan, iletişim ve marka...