artwork

Seyahat tutkunları için Mynet Seyahat açıldı

8 yıl önce

0

Türkiye’nin yerel internet platformu Mynet’in, seyahat tutkunlarını bir araya getirecek yeni servisi Mynet Seyahat açıldı. Küba esintilerinin hakim olduğu bir davetle tanıtımı yapılan Mynet Seyahat servisi lansmanında turizm, ulaştırma ve otelcilik sektörlerinin önde gelen marka yöneticileri, iş ortakları ve seyahat severlerin ilgiyle takip ettikleri seyahat bloggerları bir araya geldi.

Mynet editörlerinin ve Türkiye’nin her yerinden, her seyahat anlayışına hitap eden 50’nin üzerinde blogger, vlogger ve gezginin yanı sıra kullanıcıların da kendi isimlerini taşıyan hesaplarından içeriklerini paylaşabildikleri Mynet Seyahat, Türkiye’deki seyahat tutkunlarını bir araya getirmeyi hedefliyor. Alternatif seyahat konseptlerinden, ülke ve şehirlere özgü detaylı bilgilere, seyahat üzerine içerikler sunan Mynet Seyahat’in web, mobil ve sosyal medya platformları üzerinden 3 milyon kullanıcıya erişmesi bekleniyor.

Değişik içeriği ve tasarımı, markaların ihtiyacına özel tasarlanan native ve premium reklam çözümleri ile Mynet Seyahat, reklamverenlerin öncelikli iş ortağı olmayı hedefliyor.

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...