artwork

Selpak’tan “fil kadar” kampanya

4 yıl önce

0

“Fil kadar” söylemiyle logosunu ve ambalajlarını yenileyen Selpak, yeni reklam kampanyasıyla ekranlarda yerini alıyor. Tüm Türkiye’nin Selpak’la özdeşleştirdiği filini de daha sevimli ve görünür hale getiren Selpak, reklam kampanyasına fil kadar emici kağıt havlu ile başlıyor.

Selpak ailesinden kağıt havlu için çekilen kampanyanın ilk reklam filminde anne ve çocuk arasında geçen samimi bir hikaye yansıtılıyor. Anne mutfakta yemek hazırlarken çocuğun hayal dünyasında yarattığı bir uzay macerasına tanıklık ediyoruz. Maceranın kahramanları arasına katılan “Selpak fili” ise kağıt havlunun fil kadar emici özelliğine dikkat çekiyor.

Kalpli logo, sevimli fil, yepyeni ambalaj Selpak’ın kalp içine yerleştirilen logosu ve yenilenen ambalajı yeni kampanyasına da damgasını vuruyor. Çok sevilen Selpak fili de sevimli görünümüyle dikkatleri çekiyor. Daha sade tasarımıyla öne çıkan yeni logo kalp ile sıcak bir hava yaratırken, Selpak filiyle de samimi bir görünüm oluşturuyor. Ambalajların daha yalınlaşan tasarımı ise Selpak’ın yarım asırlık kalite vurgusunun altını çiziyor. 50 yıldır yenilikçi ürünler geliştiren Selpak, hayatta biriktirilen her anda “fil kadar” Selpak farkıyla tüketicilerinin yanında yer alıyor.

Künye:

Reklamveren Eczacıbaşı – Selpak

Reklamveren Ekip Bilge Çiftçi, Mert Kokulu, Ayhan Arıcı, İrem Taşova, Pınar Gül Kolcu, Suzidil Esener, Bengü Tiner, Seda Sarıkaya, Asrın Sevval Aktas

Reklam Ajansı Rafineri

Prodüksiyon Şirketi Public

Medya Ajansı Carat

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...