artwork

Selpak fili yeni reklam filminde “klozet gezegenine iniş yaptı”

2 sene önce

0

Selpak, ‘Fil kadar’ kampanyasının kağıt havlu ile başlayan reklam serisine tuvalet kağıdı ile devam ediyor. Ekranlarda ve dijital mecralarda yayınlanmaya başlayan reklam filminde, Ege ve annesinin yeni maceraları banyoda devam ediyor.

Selpak ailesinden tuvalet kağıdı için çekilen ‘Fil kadar’ kampanyasının ikinci reklam filminde, Ege’nin hayal dünyasında yarattığı klozet gezegeninde geçen maceraya fil desenli yeni Selpak Tuvalet Kağıdı da katılıyor. Fil kadar yumuşak olmasıyla dikkat çeken Selpak Tuvalet Kağıdı, kahramanlarımızdan da tam not alıyor.

Fil deseniyle yenilendi

Selpak’Ia özdeşleşen sevimli fil deseniyle hem ambalajı hem dokusu yenilenen Selpak Tuvalet Kağıdı, yeni reklam filmiyle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Rafineri tarafından hazırlanan reklam filminde, pofuduk dokulu yeni Selpak Tuvalet Kağıdı’nı kullanan küçük kahramanın mutluluğuna da tanıklık ediyoruz.

Kampanya Künyesi:
Reklamveren: Eczacıbaşı – Selpak
Reklamveren Ekip: Bilge Çiftçi, Mert Kokulu, Ayhan Arıcı, İrem Taşova, Pınar Gül Kolcu, Bengü Tiner, Seda Sarıkaya, Ayşen Akalın, Burcu Vural, Zeynep Güner, Ece Eylül Yılmaz, Ezgi Ergene
Reklam Ajansı: Rafineri
Prodüksiyon Şirketi: Public
Medya Ajansı: Carat

Senin için
Tümünü göster
Meyhanedeyiz.biz’den Beyoğlu’na sahip çıkma çağrısı: Yaşasın Beyoğlu!

Gripin ve Güntaç Özdemir, herkesi Beyoğlu’nu yaşamaya ve yeniden yaşatmaya...

Yemeksepeti’nden “Dünya Adana Günü” reklam filmleri

Yılın ilk günü olan 01.01 tarihini, “Dünya Adana Günü” ilan...