artwork

Selpak 50. yılını kutluyor

1 sene önce

0

Tüketici davranışlarını değiştiren ve temizlikte kuralları yeniden yazan Selpak, 50. yılına özel bir reklam kampanyası hazırladı.

Türkiye’nin hijyen alışkanlıklarını değiştiren ve “kişisel hijyen” bilincinin toplumda gelişmesi için çalışmalar gerçekleştiren Selpak, 50 yaşında! Yarım asırdır Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında hayatlara dokunan Selpak; 50. yıla özel bir reklam kampanyasını hayata geçiriyor. Selpak’ın yeni kampanyası, 4 filmlik bir reklam serisini kapsıyor. Refika’nın Mutfağı’nın kurucusu, yemek kitabı/gazete yazarı, TV programcısı Refika Birgül ile Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün yıldız voleybolcusu Simge Aköz’ün yer aldığı reklam filmlerinde; aynı zamanda Selpak’ın 50. yıl sloganı da olan “En iyiye ihtiyaç duyduğun her an, en iyisi Selpak kullan! 50 yıldır olduğu gibi bugün de…” mesajı veriliyor.

Reklam filmleri; Selpak’ın 50 yıldır olduğu gibi bugün de, hayatta en iyiye ihtiyaç duyulan anlarda tüketicilerin yanında yer aldığını hem duygusal hem de eğlenceli bir dille anlatıyor. En görülmedik kazalarda Türkiye’nin suya en dayanıklı yardımcısı Selpak Deluxe Bambu Katkılı Kağıt Havlu, en heyecanlı dakikalarda en emici Selpak Regular Kağıt Havlu, küçüklerin en büyük korkularında en yumuşak dostları Selpak Deluxe Pamuk Katkılı Tuvalet Kağıdı; en yumuşak kalpli kahraman olarak ise Selpak Cep Mendil en hassas bünyelerin bile yardımına koşuyor. Film serisinde, Selpak ürün ailesi ve markayla özdeşleşen Selpak Fil ile Selpak 50. yıl logosu da yer alıyor.

Rafineri imzası taşıyan reklam filmleri, Octopus prodüksiyonuyla, Tolga Evgüzel yönetmenliğinde çekildi. 
Künye
Reklamveren: Eczacıbaşı – Selpak 
Reklamveren Ekip: Bilge Çiftçi, Ayhan Arıcı, Ayşe Didem Tezelman, Pınar Gül Kolcu, Ayşen Akalin, Burcu Vural, Zeynep Güner, Seden Turkay
Reklam Ajansı: Rafineri
VP Creative: Ayşe Bali
Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Kerim Gürsel
Yaratıcı Grup Başkanları: Tolga Suna, Uğur Matban
Yaratıcı Ekip: Jbid Boyacıyan, Gizem Özöver, Gözde Gözükırmızı, Songül Karakoç, Onur Subaşı 
Stratejik Planlama Direktörü: Can Çalışkan
Stratejik Planlama Ekibi: İpek Kardeşler, Ezgi Cumur
Müşteri Ekibi: Ekin Kutevu, Zeynep Kahvecioğlu, Derin Doğru, Tuğçe Genç
Ajans Prodüksiyon: Şafak Serter, Açelya Ülkümen, Aysu Kılıç  
Prodüksiyon Şirketi: Octopus
Yönetmen: Tolga Evgüzel
Post Prodüksiyon Şirketi: 1000Volt
Müzik: Jingle House
Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...