artwork

Selahattin ile yıldızın parlasın

9 sene önce

0

TEB Yıldız Bankacılık‘ın yeni reklam kampanyası, “Yıldızın Parlasın” sloganı ile ekranlarda yerini aldı. Yeni reklam kampanyasında TEB Yıldız Priority Card‘ın sunduğu ayrıcalıklar, Selahattin karakteriyle kullanıcıların yıldız falına bakılarak anlatılıyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşterilerinden varlık toplamının aylık ortalaması 75 bin ile 500 bin TL arasında olanlara özel hizmet sunan TEB Yıldız Bankacılık‘ın yeni reklam kampanyası Selahattin karakteriyle başladı. “TEB Yıldız Priority Card’ın sunduğu ayrıcalıklardan hangisi en çok kime uygun?” sorusuyla başlayan projede, sorunun cevabını, Olgun Şimsek‘in canlandırdığı Selahattin karakteri kullanıcıların yıldız falına bakarak veriyor.

Projede sistem oldukça basit işliyor. www.selahattinleyildizfali.com adresine giren kullanıcı, doğum tarihini ve ismini kutucuklara yazıyor; ardından Selahattin isme özel şekilde hitap ettiği bir videoda kullanıcının yıldız falına bakıyor ve onlar için en uygun olan TEB Yıldız Priority Card ayrıcalığını anlatıyor.

Künye

Reklamveren: TEB

Reklamveren Ekibi: Zeynep Demirkol, İlke Erdener, Ezgi Canalp

Ajans: Manajans/JWT

Yaratıcı Ekip: Tuğbay Bilbay, Sami Basut, Murat Yaylagül, Renan Erdener

Müşteri İlişkileri: Fulya Özarı, Barış Alemdar, Didem Kurt, Ayşenaz Altınöz

Ajans Prodüksiyon: Şafak Serter, Açelya Ülkümen, Ahmet Bayık

Dijital Ekip: Emre Süvari, Gökhan Akıncı, Sercan Derin, Aytaç Şahin

Fotoğrafçı: Emre Doğru

Medya Ajansı: OMD