artwork

Şehir Rehberi uygulmasının Android versiyonu çıktı

12 yıl önce

0

Yellow Medya tarafından hazırlanan Şehir Rehberi uygulaması, iPhone’un ardından Android cihazlar için de kullanıma sunuldu. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya gibi büyükşehirlerin yanı sıra Alanya, Bodrum, Çeşme, Fethiye, Kapadokya ve Kuzey Ege gibi tatil yörelerini kapsayan 12 farklı Şehir Rehberi Android uygulaması Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Şehir Rehberi Android uygulaması, Nisan ayından bu yana 36 binden fazla kişi tarafından indirilen iPhone versiyonu ile aynı gelişmiş özelliklere sahip. Altı büyük şehri ve altı tatil yöresini keşfetmek ya da ihtiyaç duyulan noktalara kolayca erişmek isteyenlerin hayatını kolaylaştıran uygulama sayesinde, kullanıcılar herhangi bir bölgede aradıkları restoran, otel, hastane, eczane, banka, konsolosluk, ATM ve müze gibi on binlerce noktanın tüm detaylı bilgilerine tek dokunuşla ulaşabiliyorlar.

Şehir Rehberi’nin GPS etkin ‘Yakınımda’ özelliği sayesinde, kullanıcılar yakın çevrelerinde yer alan mekânları görüntüleyebiliyor, mekânın bilgilerini Facebook ve Twitter’da paylaşabiliyor, kendi profillerini oluşturabiliyorlar. Kullanıcılar ayrıca, belli bir mekânda, belirli bir tarih için kendilerine hatırlatma kurabiliyor ve ‘Beğen’dikleri noktaları daha sonra çok hızlı bir şekilde görüntüleyebilecek şekilde otomatik olarak favorilere ekleyebiliyorlar.

Türkçe ve İngilizce arayüz seçeneği ile her iki dilde de kullanılabilen uygulamaya, Google Play’da istenilen şehrin ya da yörenin adı ve ‘City Directory’ ya da ‘Şehir Rehberi’ (Örneğin ‘İstanbul City Directory’ veya ‘İstanbul Şehir Rehberi’) şeklinde arama yapılarak ulaşılabiliyor

Senin için
Tümünü göster
Campaign Global Agency of the Year Türkiye’den kısa listeye kalanlar

Aralarında TBWA/İstanbul’un da olduğu ajansların ve kişilerin listesi açıklandı...