artwork

Satış Ofisi ve Digital M işbirliği

10 sene önce

0

Satış Ofisi ve Digital M, Mynet Video ve Sebastiyan üzerinde bulunan video alanlarının pazarlaması ve satışının, Satış Ofisi bünyesinde bulunan ve firmanın dijital sektörde faaliyet gösteren birimi Satış Ofisi Digital tarafından yürütülmesi konusunda 3 yıllık bir anlaşma sağladı.

21 Ekim 2013 itibarıyla Mynet Video ve Sebastiyan servislerinde bulunan tüm video instream alanların pazarlaması Satış Ofisi Digital tarafından yapılacak. Digital M, Mynet Video ve Sebastiyan üzerindeki display reklam alanlarının pazarlamasına devam edecek.

Sevin Ergun Sefada tarafından 2009 yılında kurulan medya pazarlama şirketi Satış Ofisi; tüm TRT Kanalları, Discovery, Discovery Science, Animal Planet, Planet Televizyonları, Viva TV, Viva Shopping TV, tüm TRT Radyoları, Show Radyo, Radyo Viva, Orta Doğu’nun en büyük medya gurubu Choueiri Group ve Turkweb.tv gibi şirketlerin satış ve pazarlama alanındaki çözüm ortağı olarak faaliyet gösteriyor. Digital M ise Mynet ve network’ündeki diğer sitelerin satış ofisi olarak faaliyet gösteriyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
IWC ve Lewis Hamilton, Tourbillon İçin İş Birliği Yapıyor

IWC ve Lewis Hamilton, Formula 1 Yarışlarından Esinlenen Bir Tourbillon...

Snapchat AR Kurumsal bölümünü kapatıyor

Snapchat, reklamverenlere AR araçları sağlama sözü vererek AR Kurumsal bölümünü...

Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...