SAS Türkiye’ye 3 yeni atama

2013 ve 2014’ün son çeyreğine kadar başarılı bir grafik sergileyen SAS Software Türkiye, 2015 için koyduğu hedeflere ulaşmak için ekibini güçlendirdi. Analitik alanında hizmet veren şirket, son 1 ay içinde ekibine üç yeni yönetici ismi kattı.

Pazarlama Müdürü pozisyonuna getirilen Nurcan Bıçakçı Arcan, Pricewaterhouse Coopers’ta iş hayatına başladıktan sonra Turkcell ve Türk Telekom Grubu’nda çeşitli kademelerde pazarlama ve iş geliştirme görevlerinde bulundu. Bilişim sektöründe pazarlama alanında 10 yılı aşkın deneyime sahip olan Arcan Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu ve Oxford Brookes Üniversitesi’nde Executive MBA programına devam ediyor.

 

SAS Türkiye Kıdemli Müşteri Yöneticisi olarak göreve başlayan Burcu Çakır, EMC Türkiye’de genel sektör müşteri yöneticiliği ve bilgi güvenliği çözümleri ürün yöneticiliğinin yanı sıra Symantec Türkiye’de de 8 yıl boyunca müşteri yöneticiliği yaptı.  Işık Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan Çakır, SAS’ın finans sektörüne sunduğu lider analitik ve iş zekası ürünleriyle ilgileniyor olacak.

 

 

 

SAS Ankara Bölge Müdürü olarak göreve başlayan Tansel Okay, ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden lisans ve yüksek lisans derecelerini aldı. Sun Microsystems, Software AG, OYAK Teknoloji, SAS ve Oracle firmalarında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde farklı görevler alan Okay, bilişim sektöründe 24 yıllık deneyime sahip.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.