Sanatçılardan en güçlü Mac için 6 kısa film

iMac Pro‘nun şimdiye kadarki en güçlü Mac olduğunu göstermek için Apple bir grup film yapımcısı, 3D sanatçısı ve grafik tasarımcıyı, bilgisayarın gelişmiş teknolojilerini kullanarak oluşturacakları, bir kısa film serisi oluşturmak üzere davet etti.

Proje kapsamında kreatif direktör Erin Sarofsky, motion graphics designer Esteban Diácono, 3D artist Luigi Honorat, yönetmen ve tasarımcı Michelle Dougherty, tasarım ve motion stüdyosu ManvsMachine ve prodüksiyon şirketi Buck bir araya geldiler.

Apple, konsept geliştirme sürecinden elde edilen son hazırlıklara kadar, iMac Pro’nun yaratıcı çalışmanın merkezinde olduğunu söyledi.

Her bir film, iMac Pro’nun yaratıcı sürece nasıl uyum sağladığını gösteren bir arka plan videosu eşliğinde, kullanılan yazılım araçları listesi ve iMac Pro’nun ne kadar büyük olduğuyla ilgili referanslar içeriyor.

Programla ilgili önce bir trailer yayınlayan marka, sonrasında global YouTube kanalında hem sanatçıların çalışmalarına hem de bu çalışmaların sahne arkası görüntülerine yer verdi.

Buck

Esteban Diácono

Michelle Dougherty

Luigi Honorat

Manvsmachine

Erin Sarofsky

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.